• Lekarze Poradni w „Pytanie na śniadanie”: Haluksy – bez wstydu o chorobach

  Ekspertami 6.03. w TVP 2 w „Pytanie na śniadanie” byli lekarze naszej Poradni Chorób Stopy, dr Krzysztof Bryłka i dr Paweł Kołodziejski, gdzie w odcinku pt. Bez wstydu o chorobach – haluksy, wyjaśniali skąd się biorą halluksy, jak im zapobiegać i jak leczyć. Odcinek warty polecenia w szczególności osobom borykającym się z przypadłościami haluksów, ale nie wiedzącymi jak się z tym uporać i gdzie szukać profesjonalnej pomocy.

  Tagi: haluksy

  Lekarze Poradni w „Pytanie na śniadanie”: Haluksy – bez wstydu o chorobach
  Oceń
  Dodaj komentarz →
 • Opublikowany przez Danuta w 7 maja 2014, 11:01

  Witam, 8 miesięcy temu przeszłam operację Haluksów. Lekarze są jednym słowem genialni. Mój problem polegał na tym, że odziedziczyłam haluksy po babci i od dziecka się z tym problemem zmagałam. Obecnie mam 22 lata i jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie! Nie wiem jak mogłabym podziękować Lekarzom oraz Pani Rehabilitantce. Wszystko odbyło się bardzo profesjonalnie i przyjemnie, wszystkie wizyty przed operacją, opieka po operacji, wizyty po operacji oraz rehabilitacja. POLECAM GORĄCO!

  Odpowiedz →
  • Opublikowany przez Katarzyna w 14 lipca 2014, 09:50
   Odpowiedz Danuta

   Witam..ja wlaśnie mam skierowanie na operację i jak zresztą przed każdą mam obawy.Jednak już tak wychodowalam te haluksy że potwornie moje stopy wyglądają Czy pani przeszla operację na obie stopy na raz?jak dlugo po zabiegu się to goi?

   Odpowiedz →
Napisz komentarz
Cancel reply
 • MY W MEDIACH

  Specjaliści z Poradni Chorób Stopy są bardzo często zapraszanymi gośćmi w roli ekspertów, przez telewizję, prasę oraz rozgłośnie radiowe.
  Czytaj więcej
 • DLACZEGO MY?

  Posiadamy wieloletnie doświadczenie w leczeniu zachowawczym i operacyjnym chorób i urazów stopy oraz stawu skokowego.
  Czytaj więcej
 • LECZENIE HALUKSÓW

  Stosujemy nowoczesne metody operacyjne, bez konieczności unieruchomienia w gipsie, używamy najlepszych tytanowych implantów.
  Czytaj więcej
Lekarze Poradni w „Pytanie na śniadanie”: Haluksy – bez wstydu o chorobach
Oceń