Ekspertami 6.03. w TVP 2 w “Pytanie na śniadanie” byli lekarze naszej Poradni Chorób Stopy, dr Krzysztof Bryłka i dr Paweł Kołodziejski, gdzie w odcinku pt. Bez wstydu o chorobach – haluksy, wyjaśniali skąd się biorą halluksy, jak im zapobiegać i jak leczyć. Odcinek warty polecenia w szczególności osobom borykającym się z przypadłościami haluksów, ale nie wiedzącymi jak się z tym uporać i gdzie szukać profesjonalnej pomocy.

2 Comments

 • Danuta
  Posted 7 maja 2014 11:01

  Witam, 8 miesięcy temu przeszłam operację Haluksów. Lekarze są jednym słowem genialni. Mój problem polegał na tym, że odziedziczyłam haluksy po babci i od dziecka się z tym problemem zmagałam. Obecnie mam 22 lata i jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie! Nie wiem jak mogłabym podziękować Lekarzom oraz Pani Rehabilitantce. Wszystko odbyło się bardzo profesjonalnie i przyjemnie, wszystkie wizyty przed operacją, opieka po operacji, wizyty po operacji oraz rehabilitacja. POLECAM GORĄCO!

  • Katarzyna
   Posted 14 lipca 2014 09:50

   Witam..ja wlaśnie mam skierowanie na operację i jak zresztą przed każdą mam obawy.Jednak już tak wychodowalam te haluksy że potwornie moje stopy wyglądają Czy pani przeszla operację na obie stopy na raz?jak dlugo po zabiegu się to goi?

Comments are closed.

Call Now Button