Opinie pacjentów

Beznadziejne przypadki nie istnieją, dopóki jest dr Brychcy! 🙂 Ogromna wiedza, duże doświadczenie i przede wszystkim świetny kontakt z pacjentem. Przez cały okres leczenia, Pan doktor cierpliwie i skrupulatnie tłumaczył przebieg choroby i podejmowanych w związku z nią czynności. Chętnie odpowiada na zadawane mu pytania – konkretny lekarz! Bardzo ambitny: wykorzystuje nowoczesne techniki leczenia (zastosowanie implantu kościozastępczego). Człowiek godny zaufania, rzetelny i pracowity. Pan doktor Adrian Brychcy wraz z zespołem z oddz. VI uratował mi nogę i stworzył nową kość. Trafić na takiego lekarza to szczęście!

p. Piotr – 46 lat

Gorąco polecam Pana doktora Krzysztofa Bryłkę! To wspaniały lekarz i fachowiec w dziedzinie chorób stopy. W marcu 2014 roku miałam operację haluksów obu stóp metodą Lapidusa. Operowana byłam przez Pana dr. Krzysztofa Bryłkę. Z perspektywy czasu wiem, iż wybrałam najlepszego lekarza od stóp, o jakim słyszałam. Pan doktor Krzysztof Bryłka jest bardzo miły, kompetentny i otwarty w kontaktach z pacjentem. Wykonuje swoją pracę z wielkim zaangażowaniem, ukierunkowanym na dobro pacjenta. Nie mam słów, aby opisać profesjonalizm Pana doktora Krzysztofa Bryłki. Uważam, że to lekarz z powołania. Moja operacja i proces pooperacyjny przebiegł znakomicie, bezboleśnie dzięki wiedzy, zaangażowaniu i empatii Pana Doktora. Dzięki temu, że trafiłam do Poradni Chorób Stopy w Warszawie, którą tworzy wspaniały zespół specjalistów, dzisiaj mogę chodzić bez bólu i cieszyć się życiem. W październiku 2014 roku (to jest pół roku po operacji) wróciłam do sportu, który uwielbiam. Biegam około 10 km dwa razy w tygodniu, chodzę na fitness i staram się aktywnie spędzać czas. Jestem szczęśliwa, ponieważ mam piękne stópki, jak nigdy dotąd i nic mnie nie boli. To jest najważniejsze. Żałuję tylko, że tak długo się męczyłam, zwlekałam i nie zdecydowałam się na operację wcześniej. Uważam, że każdy, kto ma problemy z haluksami nie powinien się zastanawiać, tylko umówić wizytę u Pana doktora Bryłki, a wówczas sam się przekona, że to profesjonalista w każdym calu i wspaniały człowiek. SZCZERZE POLECAM!!! Z wyrazami szacunku i wdzięczności.

p. Kinga – 49 lat

U pana doktora Brychcy miałam robioną plastykę wałów okołopaznokciowych, to skuteczna metoda na wrastające paznokcie. Ból był niewielki, a paluch się szybko i ładnie wygoił. Poza tym to świetny lekarz, sympatyczny z dobrym podejściem do pacjenta. Przyjmuje w Poradni Chorób Stopy na Wysockiego w Warszawie.

p. Kaja – 27 lat

Od dwóch lat, po dłuższym chodzeniu bolała mnie stopa i żaden lekarz nie potrafił zdiagnozować problemu.
Po namowach mamy poszłam do dr. Kołodziejskiego, na początku bardzo sceptycznie nastawiona i o dziwo – po dokładnym wywiadzie i badaniu Doktor zdiagnozował mój problem. Spodobało mi się to, że lekarz dokładnie mnie wysłuchał i odniosłam wrażenie, że naprawdę się przejmuje i chce pomóc. Po Jego diagnozie i leczeniu minęło już pół roku i wszelkie dolegliwości ustąpiły. Myślę, że to, iż Pan Doktor specjalizuje się w bardzo wąskiej dziedzinie jest ogromnym plusem, bo o stopach wie chyba wszystko.
Dodatkowo to bardzo miły i rzeczowy lekarz. Polecam wszystkim borykającym się z problemami stóp.
Dziękuję Panie Doktorze!

p. Magdalena – 38 lat

Anioł wśród ludzi, Messi wśród ortopedów, Ferrari wśród lekarzy. Poza profesjonalizmem i klasą, cudowny, ciepły człowiek, z szalenie pozytywną energią. Takiego poziomu empatii podczas wizyty lekarskiej nie spotkałam jeszcze nigdy. Do tego kompetencje, trafność spostrzeżeń, wszechstronność i wielokrotność perspektyw w ocenie, dobry psycholog, podejście do pacjenta – brak słów. Dr Piotr zasługuje na najwyższe uznanie i wdzięczność.
Po kilkunastu miesiącach walki o zdrowie Taty (stawy biodrowe), po zmaganiu się z przeciwnościami losu, bólem, siłowaniu się z procedurami, szukaniu pomocy bez efektu, odprawianiu z kwitkiem (Tato ze względu na choroby towarzyszące nie został zakwalifikowany do wszczepienia endoprotezy biodra), pierwszy raz wyszłam z wizyty z nadzieją i prawdziwie pozytywnym nastawieniem oraz odważnym spojrzeniem przyszłość. Sama wizyta u Dr Piotra leczy, jeśli jeszcze nie ciało, to na pewno duszę. Nie potrafię opisać skali pozytywnego wpływu, jaki wywiera Dr Piotr na pacjenta. Dopiero zaczynamy współpracę, ale wiem już na pewno, że to jedyny ortopeda, do którego zwracać się będzie moja Rodzina.Po pierwszej wizycie sprawił, że mocno zaufałam, udowodnił, że warto wierzyć w lekarzy, przede wszystkim, warto wierzyć w ludzi!!! Panie Doktorze, to był dla mnie zaszczyt i niewątpliwa przyjemność móc dziś Pana poznać.
Pozdrawiam serdecznie.

p. Dorota – 41 lat

Do doktora zgłosiłam się ze złamaniem pięty, kość prawie zmiażdżona w wyniku wypadku. Nie było kolorowo, ból i cierpienie były ogromne i dlatego tutaj z miejsca ogromne podziękowania do dr. Bryłki za poskładanie mojej pięty w całość, dzięki czemu mogłam po kilku tygodniach stanąć na nogach i chodzić. O kulach – fakt faktem, ale z tygodnia na tydzień, przy wsparciu rehabilitanta było coraz lepiej. W tym momencie – prawie rok od wydarzenia – mogę pochwalić się zdrowiem i sprawnością, dlatego serdecznie pana Doktora polecam.

p. Patrycja – 32 lata

Doktor Piotr Wojdasiewicz – Lekarz z powołania, miła i bardzo profesjonalna obsługa. Pan Doktor przeprowadził dokładny wywiad, wykonał delikatne badanie, postawił diagnozę i fachowo odpowiedział na wszystkie moje pytania. Polecam z czystym sumieniem.

p. Iwona – 28 lat

Zacznę od tego, że Pan dr Paweł Kołodziejski oraz wszyscy pracownicy, przywracają człowiekowi wiarę w to, że są jeszcze niesamowici specjaliści, którzy lubią swoją pracę, wykonują ją jak najlepiej potrafią i z wielkim zaangażowaniem i ukierunkowaniem na dobro pacjenta!
Pierwszy raz, podczas wizyty lekarz skupiał się w 100% na problemie, z jakim przyszłam, a nie na wypełnianiu tysiąca papierków. Zbadał moją stopę na wszelkie możliwe sposoby, wytłumaczył wszystko bardzo dokładnie i bez najmniejszej nuty zniecierpliwienia odpowiadał na wszystkie pytania. Wizyta trwała 45 minut, a ja po wyjściu z gabinetu nie miałam żadnych wątpliwości, co do operacji i dalszego leczenia. Obecnie jestem w końcowej fazie rehabilitacji, gdzie pracują równie niesamowite, profesjonalne i zawsze uśmiechnięte dziewczyny. Pozdrawiam serdecznie szczególnie Panią Madzię :).
Pan dr Kołodziejski jest miłym, kompetentnym i dobrze wykształconym specjalistą, podobnie jak cała ekipa Poradni Chorób Stopy! Pozdrawiam i Dziękuję!

p. Aleksandra – 47 lat

Doktor Kołodziejski i doktor Bryłka – rewelacyjny duet! Zgłosiłam się do Poradni z moimi haluksami pewna, że znowu zostanę odesłana z jakimiś cudownymi wynalazkami “niby leczącymi” krzywe paluchy, jak to miało miejsce w innych poradniach, ale miło się zaskoczyłam. Po konsultacji, panowie od razu zaproponowali nieskomplikowaną operację i przekazali, że następnego dnia będę mogła już wrócić do domu. I tak się stało, nogi w gips mi nie wsadzili, tylko dali specjalne buty i voila mogę chodzić! Super lekarze, poradnia zresztą też, panuje tutaj bardzo sympatyczna atmosfera – aż miło. 🙂

p. Maria – 34 lata

Do tego oddziału Poradni chodzę do podologów – Pani Kinga, Ewa lub Małgosia są przemiłe – leczenie brodawek to kilka spotkań, ale ceny nie są wygórowane, a skuteczność 100%.

p. Natalia – 41 lat

Wykwalifikowana kadra, super obsługa i bardzo miła atmosfera. Pani Kinga wyprowadziła mnie z problemu z wrastającymi paznokciami. Polecam!

p. Monika – 28 lat

Znakomity specjalista. Profesjonalizm na każdym etapie, począwszy od rozpoznania, poprzez leczenie, jak i konsultacje po zabiegu. Miałem kłopoty z kolanem (więzadła, łąkotka). Doktor Pisarski bardzo dokładnie przeprowadził wywiad, wysłuchał uważnie, co mogło być przyczyną, jaki jest stan i od kiedy tak naprawdę te kłopoty mogły się zacząć (…a nie “od kiedy boli”). Zabieg artroskopii, który wykonał, przebiegł bardzo sprawnie i już po dwóch tygodniach wróciłem do normalnego funkcjonowania. Na pewno pomogły też cenne wskazówki co do ćwiczeń, zaraz po zabiegu, jak i dalszej rehabilitacji. Zdecydowanie polecam!!!

p. Michał – 42 lata

Podziękowanie dla panów doktorów Pawła i Krzysztofa – pięknie dziękuję za wspaniałą opiekę medyczną, profesjonalną obsługę. Jestem bardzo zadowolony z efektów leczenia, w ciągu tygodnia zagoiły się trudno gojące rany kończyn dolnych oraz ustąpił olbrzymi obrzęk nogi. Ponadto pani rehabilitant Katarzyna jest bardzo miłą osobą, z przyjaznym i profesjonalnym podejściem do pacjenta. Dziękujemy za wielkie serce, sympatyczną postawę wobec pacjenta, poczułem się przyjęty jak przez członka rodziny. Życzymy Państwu dalszych sukcesów leczniczych i uśmiechu na twarzy – dokładnie takiego samego, jakim zostaliśmy powitani w Poradni Chorób Stopy. Serdecznie polecamy – dosłownie wszystkim osobom borykającym się z dolegliwościami stopy bądź stawu skokowego.

p. Andrzej – 58 lat

Zgłosiłam się z uszkodzoną łąkotką, doktor w sposób przystępny wyjaśnił mi, na czym polega zabieg, któremu muszę się poddać i jak będzie wyglądało dochodzenie do zdrowia. Zabieg wykonał doktor Pisarski, po zabiegu zlecił rehabilitację. Kolano wróciło do dawnej sprawności i mogę poruszać się bez bólu. Jestem ogromnie wdzięczna. .Nie dość, że doktor jest kompetentny, to jeszcze jest ogromnie sympatyczny. Wdzięczna pacjentka.

p. Małgorzata – 36 lat

Skorzystałam i nadal będę korzystać z usług pani rehabilitant w Waszej przychodni. Chciałam zatem podzielić się z Wami moimi uwagami na temat pani Katarzyny Bażant. Zatem, pani Katarzyna jako specjalistka w sprawach rehabilitacji stopy to niezaprzeczalnie prawdziwy fachowiec w swojej dziedzinie. Jej porady i wskazówki, jak powinnam prowadzić swoją dalszą rehabilitację po operacji, mają sens i przynoszą niesamowite efekty. Lekarze Poradni Chorób Stopy włożyli mnóstwo pracy i zaangażowania w przygotowywanie mojej osoby do zabiegu (profesjonalizm wręcz nieadekwatny do ceny usługi – i tu cieszę się z niskich kosztów). Jeżeli za Waszym pośrednictwem mogę udzielić rekomendacji dla nowych klientów, z przyjemnością to zrobię i jeżeli spotkam kogoś szukającego porad odnośnie chorób stopy, to na pewno polecę państwa Poradnię.

p. Ewa – 35 lat

Z czystym sumieniem polecam dr Artura Pisarskiego i podpisuję się pod wcześniejszymi opiniami na jego temat. Godny polecenia specjalista – z pasją wykonuje swój zawód, wykazuje ogromne zainteresowanie pacjentem, przynajmniej tak było w moim przypadku. Do pana doktora trafiłam z moim schorowanym lewym kolanem, które nie dawało mi żyć przez pół roku. Jestem osobą aktywną, uprawiającą sporty. Zanim trafiłam do dr Pisarskiego, zdążyłam odwiedzić dwóch ortopedów, którzy pobieżnie zbadali moje kolana i nie zlecając żadnych badań, wysłali na rehabilitację twierdząc, że dobra rehabilitacja pomoże. Może i pomogła, niestety u mnie ból kolana nasilił się na tyle, że musiałam przerwać rehabilitację. Do doktora trafiłam z polecenia osoby, którą poznałam podczas rehabilitacji i która była po operacji kolana u doktora i była bardzo zadowolona. Doktor długo badał moje kolana , wypytywał o wszyskie szczegóły, miałam wykonany rezonans magnetyczny i ostatecznie artroskopię, po której jestem BARDZO zadowolona. Sam pobyt w szpitalu wspominam bardzo sympatycznie, może poza czasem przed operacją, kiedy się bardzo denerwowałam. Opieka doktora i pielęgniarek naprawdę super. Bardzo się cieszę, że mogłam się leczyć u dr Pisarskiego i gorąco go polecam jako dobrego specjalistę oddanego pacjentowi. Dziękuję.

p. Hanna – 53 lata

Po wizycie w Poradni Chorób Stopy u panów doktorów Krzysztofa i Pawła muszę przyznać, że jestem pod ogromnym wrażeniem. Bardzo miła i uprzejma obsługa, pełen profesjonalizm oraz przesympatyczna atmosfera. Panowie są niezwykle uprzejmi, z hobbystycznym podejściem do pacjenta – widać, że ta praca to ich pasja od lat. Dodatkowo, na plus mogę stwierdzić dobre położenie przychodni, panie w recepcji są bardzo przyjemne i odpowiadają spokojnie na wszystkie pytania, a i częstują herbatą bądź kawą. Warto wspomnieć, iż nigdy nie spotkałam się z sytuacją, aby ktoś w Przychodni nie odebrał mojego telefonu – w każdej sytuacji zawsze można zadzwonić i liczyć na poradę lub informację. Bardzo polecam!

p. Ela – 57 lat

Udałem się na wizytę do Pana Doktora z bólem stawu skokowego. Doktor starannie przeprowadził wywiad i badanie, po czym wyjaśnił dokładnie, co jest przyczyną kilkumiesięcznego i narastającego bólu kostki. Przedstawił plan leczenia (farmakologia + rehabilitacja). Po zastosowaniu się do zaproponowanego postępowania leczniczego, po około czterech tygodniach ból w stawie skokowym ustąpił. Dodam, że po wybraniu zaleconych leków i rehabilitacji nie mam nawrotu choroby, a upłynęło już kilkanaście miesięcy od wizyty i leczenia. Była to pierwsza wizyta u Doktora Kołodziejskiego (polecony przez znajomych), ale jestem pewien, że Pan Doktor jest profesjonalistą, osobą traktującą z szacunkiem swojego pacjenta, bardzo dokładnie badającą, objaśniającą przyczynę choroby i możliwe sposoby leczenia. W przyszłości, jeżeli będę miał problemy z kostką (oby NIE) na pewno ponownie wybiorę Doktora Kołodziejskiego.

p. Tomasz – 53 lata

Po wieloodłamowym złamaniu wyrostka bocznego kości skokowej miałam problem ze znalezieniem odpowiedniego specjalisty. Przypadkiem znalazłam się w Poradni Chorób Stopy. Pełne zaangażowania, indywidualne podejście do pacjenta to dewiza Państwa Poradni. Doktor Krzysztof Bryłka to nadzwyczaj kompetentny chirurg stopy i specjalista ortopedii. W sposób niezwykle przystępny objaśnił mi istotę mojego złamania. Następnego dnia doktor Bryłka wraz z doktorem Kołodziejskim przeprowadzili zabieg. Minęło 9 tygodni od operacji, a już chodzę i będę mogła wrócić do uprawiania sportu. Zarówno doktor Bryłka, jak i doktor Kołodziejski to specjaliści z najwyższej półki. Jeszcze raz wielkie dzięki. Polecam.

p. Dorota – 25 lat

Bardzo dobry ortopeda (dr Adrian Brychcy), dociekliwy i wnikliwie badający. Pełen profesjonalizm w podejściu do pacjenta. Dzięki rewelacyjnej diagnozie, szybkiemu działaniu, mój mąż wrócił do pełni sprawności po wypadku komunikacyjnym, mimo iż na SORze lekarze dawali marne szanse na to, by mąż mógł chodzić bez kul. Udało się 🙂

p. Karolina, 30 lat

Witam serdecznie! Nie mogłam sobie odmówić komentarza na temat Poradni Chorób Stopy w Warszawie. Trzy tygodnie temu trafiłam do doktora Pawła Kołodziejskiego z problemem, z którym borykam się od wielu lat. Po konsultacji z doktorem Kołodziejskim wyszła zupełnie inna sprawa dotycząca mojego zdrowia. Doktor pokierował mnie do innej Poradni Specjalistycznej w Warszawie, dał skierowanie, adres i telefon i dodatkowo zwrócił mi pieniądze za konsultacje twierdząc, że on tu nie może pomóc, tylko chirurg. Jestem pełna podziwu i szacunku w związku z wielkim oddaniem dla pacjenta i ogromną chęcią pomocy i profesjonalizmem, jakim kieruje się dr Kołodziejski. Dziękuję bardzo za pomoc i serce, dzięki doktorowi uratowałam palec u nogi, a może i całą stopę. Będę Pana polecać wszystkim, Doktorze, bo choć jestem pielęgniarką z 25-letnim stażem i już niejedno widziałam, takiej postawy jak pańska to ze świecą szukać! Łączę wyrazy szacunku i wdzięczności – oddana pacjentka.
To dzięki Panu, palec prawie się już zagoił, a minęło dopiero niecałe 3 tyg.

p. Eliza – 50 lat

Serdecznie polecam pana doktora, który zajmował się u mnie plastyką wałów okołopaznokciowych. Zabieg przy znieczuleniu miejscowym, szybko przeprowadzony, żadnych komplikacji nie było, od razu mogłam wrócić do swoich zajęć. Jakbym miała krótko określić to – skuteczny i profesjonalny. Palec po plastyce bardzo ładny, wygojony i bez nawrotów wrastania.

p. Martyna – 33 lata

Witam, 8 miesięcy temu przeszłam operację haluksów. Lekarze są jednym słowem genialni. Mój problem polegał na tym, że odziedziczyłam haluksy po babci i od dziecka się z tym problemem zmagałam. Obecnie mam 22 lata i jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie! Nie wiem, jak mogłabym podziękować Lekarzom oraz Pani Rehabilitantce. Wszystko odbyło się bardzo profesjonalnie i przyjemnie, wszystkie wizyty przed operacją, opieka po operacji, wizyty po operacji oraz rehabilitacja. POLECAM GORĄCO!

p. Danuta – 22 lata

Miałam szczęście, że trafiłam do dr Krzysztofa Bryłki. Dzięki operacji artrodezy stawu skokowo-piętowego i stawu skokowo-łódkowego oraz wydłużenia ścięgna Achillesa, którą przeprowadził pan dr wspólnie z dr. Pawłem Kołodziejskim mogę cieszyć się życiem i chodzeniem bez bólu. Operacja była trudna, ponieważ wcześniej lekarz z mojego miasta przeprowadził operację nie tylko nieudaną, ale po prostu nie posiadał takiej wiedzy i zamiast mi pomóc – zaszkodził. Przez rok nie mogłam chodzić i cierpiałam z bólu. Jestem bardzo wdzięczna i życzę wszystkim pacjentom, żeby ze swoimi schorzeniami trafili od razu do kompetentnych lekarzy, a jeżeli chodzi o choroby stopy to tylko do dr. Bryłki i dr. Kołodziejskiego. Oprócz fachowej wiedzy są ludźmi o wysokiej kulturze i mają czas dla pacjenta. Po operacji przeszłam rehabilitację w Poradni Stopy u pani Katarzyny Bażant, która zna się na tym, co robi i jest bardzo miłą oraz sympatyczną osobą. Bardzo dziękuję za pomoc i pozdrawiam cały personel Poradni Stopy.

p. Angelika – 40 lat

Pełen profesjonalizm pod każdym względem – kontakt i konsultacje z lekarzami na najwyższym poziomie. Operacja przeprowadzona perfekcyjnie, opieka szpitalna fantastyczna. Rehabilitacja prowadzona z wielkim zaangażowaniem i indywidualnym podejściem do każdego pacjenta, a same efekty rehabilitacji zaskakująco szybkie. Należy również wyróżnić przemiłe podejście i zainteresowanie p. Ewy. Nigdzie indziej nie znajdziecie tak wspaniałego zespołu!

p. Gosia – 38 lat

Kaję poznałam przy okazji rehabilitacji stopy po zabiegu w Poradni Chorób Stopy. Niezwykle miła, ciepła i otwarta na innych osoba. Do pacjenta podchodzi z ogromną cierpliwością i radością. Była pierwszą Fizjoterapeutką, z jaką miałam okazję ćwiczyć i obecnie mam nadzieję, że każdy ma podobne podejście do swojej pracy jak Kaja. Dostałam niezbędne ćwiczenia i zalecenia, dzięki którym mogę również sama ćwiczyć w domu. Polecam serdecznie.

p. Judyta, 26 lat

W grudniu ubiegłego roku przeszedłem operację obydwu stawów paluchowych. Nie lubię chwalić dnia przed zachodem słońca, ale upłynęło już 9 miesięcy i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że dzięki doktorom Bryłce i Kołodziejskiemu dostałem nową jakość życia. Przed operacją nie byłem w stanie bez bólu przejść 100 metrów i właściwie nigdy nie było lepiej. Teraz wróciłem do sportu, zacząłem biegać i mam nadzieję, że zimą będę jeździł na nartach. Lewa noga nigdy w życiu nie była tak sprawna jak teraz. W prawej ciągle jeszcze pobolewa ścięgno, ale jest coraz lepiej. Podpisuję się imieniem i nazwiskiem, bo z przyjemnością świadczę o jakości tej usługi medycznej: Marcin Rutkowski.

p. Marcin – 27 lat

Bardzo miły i serdeczny człowiek (dr Adrian Brychcy). Wyraźnie zainteresowany problemem pacjenta, przeprowadza dokładny wywiad i badanie stopy, chętnie odpowiada na zadane pytania, szczegółowo opisuje na czym polega problem i jak można temu zaradzić. Bardzo polecam!

p. Zofia – 51 lat

Call Now Button