Szpital

Szpital

Leczenie operacyjne jest nieodłącznym elementem terapii wielu schorzeń stopy i stawu skokowego. Wybierając miejsce wykonywania operacji oraz pooperacyjnego pobytu pacjenta, kierowaliśmy się wieloma ważnymi czynnikami, zarówno dla Pacjenta jak i dla naszego zespołu.  Przeszkolony i doświadczony personel szpitala, odpowiednio dopasowany do potrzeb chirurgii stopy sprzęt medyczny oraz komfortowe warunki pobytu sprzyjają szybkiemu powrotowi do zdrowia Pacjenta, jak również pozwalają nam w pełni profesjonalnie i sprawnie wykonywać naszą pracę.

Szpital zlokalizowany jest w spokojnej, zielonej części Warszawy, a jednocześnie w odległości niespełna 8 km od centrum Stolicy. Do Państwa dyspozycji oddajemy 4 łóżka w jednoosobowych salach chorych. Przyjemna, ciepła kolorystyka wnętrz oraz przyjaźnie nastawiony personel ułatwią Państwu pobyt w okresie okołooperacyjnym.

Nowoczesne wyposażenie

Nowoczesne wyposażenie sali operacyjnej wpływa na bezpieczeństwo Pacjentów i komfort pracy zespołu lekarsko-pielęgniarskiego.

 

Dysponujemy między innymi:

  • mobilnym aparatem rentgenowskim (tzw. ramieniem C), dzięki któremu mamy możliwość śródoperacyjnego wykonywania zdjęć rentgenowskich, co poprawia precyzję operacji i umożliwia kontrolę położenia implantów w kości;
  • zestawem artroskopowym do diagnostyki i leczenia uszkodzeń śródstawowych;
  • mikrowiertarkami, które ze względu na niewielkie wymiary oraz mały ciężar zapewniają precyzję ruchów;
  • zestawami nowoczesnych implantów i narzędzi do leczenia: deformacji stóp, stawu skokowego, złamań oraz zmian pourazowych. Znaczna większość stosowanych przez nas implantów wykonana jest ze stopów tytanu, co często zmniejsza konieczność ich późniejszego usunięcia oraz pozwala na pełne wykorzystanie zabiegów rehabilitacyjnych po operacji (także pola magnetycznego, elektroterapii);
  • zestawami do chirurgii małoinwazyjnej.

Nasz zespół

Jesteśmy zespołem entuzjastycznych osób: lekarzy, rehabilitantów i pielęgniarek. Nasi specjaliści biorą czynny udział w życiu naukowym i są autorami licznych publikacji. Swoją pasję łączymy z profesjonalnym podejściem do pacjenta, co widoczne jest podczas naszej pracy w szpitalu, którego otoczenie tworzy aurę spokoju i bezpieczeństwa, które pragniemy Państwu zapewnić.

    Umów się na wizytę
    Call Now Button