Historie pacjentów

Dostałam namiar do Poradni Chorób Stopy od innego lekarza ortopedy z Legionowa, dlatego, że nikt nie mógł postawić trafnej diagnozy. Nikt nie wiedział, dlaczego stopa mnie ciągle boli, i że podobno w Poradni Chorób Stopy są specjaliści, którym uda się postawić diagnozę – i rzeczywiście tak się stało – stwierdzono u mnie neuralgię nerwu piszczelowego i zakwalifikowano mnie do operacji. Po zabiegu nie odczuwałam nawet jakiegoś wyjątkowo nasilonego bólu. Potem miałam rehabilitację u p. Ani, która bardzo mi pomogła. Zakończyłam już leczenie i mogę powiedzieć, że dolegliwości bólowe praktycznie ustały i opuchlizna zeszła.

p. Anna S. z Rembelszczyzny

Poradnię Chorób Stopy poleciła mi moja synowa. Szukałam fachowej pomocy, ponieważ po nieszczęśliwym potknięciu się na drodze zwichnęłam nogę. Byłam na na oddziale ratunkowym w szpitalu, potem w publicznej przychodni i po serii badań wiedziałam, że niezbędna będzie operacja. Doktor Bryłka zrobił na mnie doskonałe wrażenie fachowca i osoby wykwalifikowanej. Podjęliśmy z doktorem decyzję o operacji, którą przeprowadzono w szybkim terminie, bo tego wymagał stan mojej stopy. Po operacji przeszłam rehabilitację z p. Kasią – moja noga jest już całkiem sprawna, mogę chodzić, bardzo się cieszę, nie czuję już żadnego dyskomfortu. Muszę wspomnieć, że nawet podczas rehabilitacji doktorzy często zaglądali na salę i sprawdzali postępy, cały czas wykazywali zainteresowanie, co było bardzo motywujące.

p. Małgorzata G. z Warszawy

Miałem bardzo duże bóle stawu skokowego. Nie mogłem praktycznie chodzić – gdy posiedziałem chwilę, to po wstaniu musiałem chodzić bokiem, ponieważ nie byłem w stanie zrobić normalnego kroku. Moja ciocia jest z Warszawy – najpierw znalazła inną klinikę, ale tam polecono mi bardzo inwazyjną metodę. Trafiłem do Poradni Chorób Stopy po drugą opinię i dr Bryłka zakwalifikował mnie do operacji usztywnienia stawu. Jestem bardzo zadowolony, dziękowałem już doktorom, ponieważ dzięki nim normalnie wstaję i idę – nie tak jak wcześniej. Jestem bardzo zadowolony.

p. Dariusz B. z Lizbarka Warmińśkiego

Wszystko zaczęło się od treningów szermierki, na które córka uczęszczała. Rozpoczęły się silne bóle nogi. Byliśmy u bardzo wielu różnych lekarzy, leczono córkę głównie rehabilitacją – niestety bezskutecznie. Dopiero po paru latach trafiliśmy do dr Bryłki z Poradni Chorób Stopy. Córka miała zdiagnozowaną dodatkową kość łódkowatą i płaskostopie podłużne. Zdecydowaliśmy się na operację, głównie z powodu dużego bólu, który cały czas córce dokuczał. Później córka przeszła rehabilitację – wynik leczenia osiągnęliśmy bardzo dobry, jesteśmy bardzo zadowoleni i nawet poleciliśmy poradnię znajomym.

p. Beata B. z Dziekanowa Leśnego, mama pacjentki

Miałem wadę genetyczną, która bardzo przeszkadzała mi w chodzeniu. Znalazłem Poradnię Chorób Stopy przez internet. Najpierw skierowano mnie na badania specjalistyczne, potem dowiedziałem się, że konieczna będzie operacja. Jestem bardzo zadowolony, że zdecydowałem się na operacje, jest o niebo lepiej niż było. Rehabilitacja pomogła wzmocnić mi nogę i funkcjonuję teraz praktycznie normalnie.

p. Cezary U. z Kozienic

W trakcie gry w piłkę nożną skręciłem staw skokowy. Najpierw trafiłem do publicznego szpitala, a potem dostałem kontakt od znajomego do poradni Chorób Stopy. Całą pracę Poradni oceniam na 6. Zaufałem panom doktorom, poddałem się operacji – z mojego punktu widzenia wszystko przebiegło fachowo i jak najbardziej w porządku.

p. Andrzej z Warszawy

Po wypadku motocyklowym miałem uraz stopy. Przeszedłem dwie operacje w państwowym szpitalu – obie nie przyniosły efektu. Od znajomego doktora dostałem namiar do Poradni Chorób Stopy i tak trafiłem na dr Bryłkę i dr Kołodziejskiego. Doktorzy wyciągnęli mnie z tego – dzięki nim chodzę, biegam i normalnie funkcjonuję. Jestem bardzo zadowolony też z rehabilitacji – wróciłem do zdrowia i poruszam się normalnie, a mogło być dużo gorzej.

p. Grzegorz I. z Warszawy

Poradnię Chorób Stopy znalazłam przez internet z powodu bólu V kości śródstopia. Ból najczęściej odczuwałam w butach. Trafiłam do dr Kołodziejskiego – bardzo fachowy, pozytywny człowiek. W trakcie operacji nic mnie nie bolało, nawet już zapomniałam, że ją miałam. Bardziej bolesna była rehabilitacja, jednak przyniosła bardzo dobry skutek – jest bardzo zadowolona z efektów, poleciłam już Poradnię dwóm moim koleżankom.

p. Aneta S. z Warszawy

Po wypadku samochodowym trafiłem do jednego z polskich szpitali, gdzie zoperowano mi złamaną nogę, jednak gdy z czasem zacząłem chodzić, zespolenie się obruszyło i potrzebowałem poprawkowej operacji. Tak znalazłem doktorów z Poradni Chorób Stopy. Przede wszystkim jestem zadowolony, że wszystko poszło szybko i sprawnie. Nie ma czego porównywać ze zwykłym szpitalem – otoczono mnie zupełnie inną, fachową opieką. Bardzo szybko wróciłem do zdrowia i dziś praktycznie normalnie już funkcjonuje.

p. Marcin N. z Tarczyna

Trafiłam do Poradni Chorób Stopy z halluksem, dodatkowo cierpię na reumatoidalne zapalenie stawów. Halluks rozwijał się przez wiele lat, zrobił się stan zapalny, nie mogłam zmieścić stopy w żadnego buta i praktycznie nie mogłam chodzić. Cały czas miałam problem z dużymi modzelami pod stopą. Zdecydowałam się na operację, ponieważ ból był już nie do zniesienia. Po operacji wszystko pięknie mi się zagoiło. Najbardziej jestem zadowolona z kształtu stopy. Całe leczenie przebiegło bardzo fachowo i w przyjemnej atmosferze, poleciłabym każdemu.

p. Katarzyna W. z Warszawy

Do Poradni Chorób Stopy trafiłam z ciężkim zapaleniem stawu, powstałym w wyniku nieprawidłowego leczenia. W poradni zajął się mną dr Kołodziejski, który jako pierwszy lekarz w trakcie moich 3 letnich zmagań z chorobą jednoznacznie zdiagnozował moje schorzenie i podjął się leczenia. Dr Kołodziejski zaproponował mi kilka metod operacji i dokładnie wytłumaczył przebieg kompleksowego leczenia. Operację przeprowadzili dr Kołodziejski i dr Bryłka w komfortowych warunkach kliniki chirurgii. Po operacji byłam pod fachową i troskliwą opieką obydwu lekarzy oraz rehabilitantów. Wszelkie zabiegi przeprowadzane w Poradni odbywają się w atmosferze wielkiego zaufania, a rehabilitacja – w moim przypadku prowadzona przez Panią Kasię Bażant – dostosowywana jest indywidualnie do możliwości i stanu zdrowia pacjenta. Pragnę podkreślić, że także podczas rehabilitacji lekarze byli bardzo zaangażowani, mogłam zawsze liczyć na ich profesjonalną wiedzę i wsparcie. Dziękuję całemu zespołowi Poradni Chorób Stopy za udzieloną mi skuteczną pomoc medyczną i przywrócenie wiary w lekarzy.

p. Katarzyna K. z Warszawy

W maju 2012 roku w trakcie jazdy konnej miałam wypadek, przewróciłam się razem z koniem i uszkodziłam prawą stopę. Praktycznie od razu stopa silnie mi napuchła i zasiniała. Trafiłam do szpitala na ulicę Barską w Warszawie, gdzie stwierdzono, że mam złamaną prawą kość piętową i zalecono mi operację. Bardzo zależało mi, żeby znaleźć klinikę, gdzie lekarze specjalizują się w leczeniu urazów stopy i gdzie znajdę kogoś kompetentnego. Szukaliśmy razem z narzeczonym i znajomy polecił nam Poradnię Chorób Stopy. Jestem zachwycona profesjonalizmem obu Panów doktorów, całe leczenie przebiegło pod ich okiem i wiem, że miałam do czynienia ze specjalistami. Najpierw wizyty, potem operacja (Panie Pielęgniarki w szpitalu były bardzo miłe, otoczyły mnie troskliwą opieką, co bardzo pomogło mi przejść przez trudny okres) i na koniec rehabilitacja ze wspaniałą Panią Kasią. Terapia była ciężką, wytężoną pracą rehabilitantki i moją. Ale wszystko to zwróciło mi się szybko i we wrześniu tego samego roku tańczyłam na swoim weselu, a od października w pełni wróciłam do sportu. Dziękuję Panom doktorom za profesjonalizm i włożone serce, Pani Kasi za wspaniałą rehabilitację i całemu zespołowi Poradni Chorób Stopy.

p. Beata P. z Nadarzyna

Jako młoda dziewczyna tańczyłam w balecie i zauważyłam, że od tańca na czubkach palców na moich stopach zaczynały powstawać halluksy. Potem, z biegiem lat, zmiany rozwijały się. Miałam bardzo duże dolegliwości przy chodzeniu – po dłuższym czasie w obuwiu stopy bolały mnie i pulsowały. Czekałam, aż będę mogła zoperować się u Panów Doktorów z Poradni Chorób Stopy dlatego, że nigdzie indziej nie chciałam tego robić. Cieszę się, że doktorzy są tak dobrze wykształconymi fachowcami i że im zaufałam. Nie bałam się operować dwóch stóp za jednym razem – po operacji nie ma gipsu i można się przemieszczać w specjalnym obuwiu. Moim rehabilitantem była Pani Magda – bardzo pomogła mi wrócić do zdrowia, jestem bardzo zadowolona z nowego kształtu stóp, co najważniejsze – nie mam już problemów z doborem obuwia.

p. Katarzyna B. z Warszawy

Znaleźliśmy Państwa klinikę przez internet. Trafiliśmy do dr Bryłki, który zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Martyna miała palucha koślawego od dziecka, decyzja doktora o operacji była bardzo szybka, ale nie żałujemy, jesteśmy bardzo zadowoleni. Do dnia dzisiejszego nic się nie dzieje, deformacja nie wróciła. Rehabilitacja też córce bardzo pomogła – początkowo bała się zacząć chodzić normalnie, ale dość szybko przełamała strach i wróciła do sprawności. Córka jest bardzo zadowolona, ponieważ stopa przed operacją była bardzo brzydka – córka nie mogła nosić nawet sandałów. Teraz, po operacji, stopa wygląda bardzo ładnie, a to jest dla nas ważne, dlatego że Martyna jest jeszcze bardzo młoda.

Mama pacjentki Martyny S.

Call Now Button