ortopeda warszawa ____________

Tworząc Poradnię Chorób Stopy zrealizowaliśmy nasze marzenie o zbudowaniu miejsca, w którym zespół pasjonatów (lekarzy, fizjoterapeutów, podologów) będzie mógł leczyć choroby oraz urazy stawu skokowego i stopy na światowym poziomie.

halluks 1

           Nasze wieloletnie doświadczenie w leczeniu urazów, praca na oddziale ortopedycznym oraz liczne kursy i staże zagraniczne utwierdziły nas w przekonaniu, że chirurgia stopy i stawu skokowego jest wysoko specjalistyczną dziedziną ortopedii. Rządzi się ona zupełnie innymi prawami, wykorzystuje inne techniki niż popularna chirurgia kolana, biodra, czy barku.

           Aby móc leczyć Pacjentów prawidłowo, zgodnie z najnowszą wiedzą oraz móc osiągać tak dobre wyniki jak w renomowanych klinikach europejskich trzeba poświęcić jej większość życia. Zgodnie z tą zasadą cały czas dbamy o nasz rozwój naukowy i zawodowy.

 

halluks 1001Nasza Historia:

Poradnia Chorób Stopy powstała w 2008 roku w celu zapewnienia kompleksowej opieki dla Pacjentów z chorobami stopy, stawu skokowego lub będących po urazach tej okolicy (złamania, skręcenia, zwichnięcia, uszkodzenia ścięgna Achillesa).

Leczeniem urazów i chorób stopy oraz stawu skokowego zajmujemy się od wielu lat – oto jak przebiegała historia działalności Poradni Chorób Stopy aż do dziś:

> W 2006 – 2008 opracowywanie koncepcji i zasad funkcjonowania wysokospecjalistycznej

    poradni chirurgii stopy i stawu skokowego.

> W 2008 roku doktorzy Krzysztof Bryłka i Paweł Kołodziejski stworzyli w Warszawie

    Poradnię Chorób Stopy.

> W 2009 roku przy Poradni powstał zakład rehabilitacji stopy i stawu skokowego.

    Kierownikiem  rehabilitacji została mgr Katarzyna Bażant.

> W 2011 roku doświadczenie personelu zostało uhonorowane utworzeniem w Poradni Chorób

    Stopy ośrodka szkoleniowego dla lekarzy z chirurgii stopy i stawu skokowego na Polskę

    i Europę Wschodnią pod patronatem francuskiej firmy EOS.

> W 2012 roku, ze względu na duże zainteresowanie Pacjentów naszą Poradnią, otworzyliśmy filię

    Poradni Chorób Stopy w Katowicach.

> W 2013 roku w ramach Poradni Chorób Stopy rozpoczęła działalność pracownia doboru

    indywidualnych wkładek ortopedycznych, wyposażona w specjalistyczne urządzenia

    do komputerowej analizy nacisków stóp.

> W 2013 roku wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Pacjentów, powstał specjalistyczny

    gabinet podologiczny.

> W 2014 roku konsultacje rozpoczął specjalista ortopedii i traumatologii dziecięcej.

> W 2014 roku ze względu na bardzo duże zainteresowanie Pacjentów, otworzyliśmy filię

    Poradni Chorób Stopy na ul. Migdałowej 10 lok. 4 Warszawa – Ursynów.

> W 2015 roku otworzyliśmy nową filię Poradni Chorób Stopy w Gdańsku.

> W 2016 roku biorąc pod uwagę zapotrzebowanie naszych Pacjentów uruchomiliśmy gabinet              indywidualnego doboru wkładek na Ursynowie.

halluks 1

           W czasie naszej działalności prowadziliśmy wiele staży dla ortopedów i fizjoterapeutów. Byliśmy autorami, recenzentami wielu artykułów zarówno w prasie branżowej jak i popularnonaukowej. Gościliśmy w wielu programach telewizyjnych oraz radiowych, dbając o rozwój tej dziedziny ortopedii w Polsce.
            Tworząc Poradnię Chorób Stopy zrealizowaliśmy nasze marzenie o zbudowaniu miejsca, w którym zespół pasjonatów (lekarzy, fizjoterapeutów, podologów) będzie mógł leczyć choroby oraz urazy stawu skokowego i stopy na światowym poziomie.

 

halluks 1001222222Należymy do:

Lekarze Poradni Chorób Stopy są członkami „Europejskiego Towarzystwa Stopy i Stawu Skokowego” (EFAS) oraz „Polskiego Towarzystwa Stopy i Stawu Skokowego” (PFAS).

Ponadto wieloletnie doświadczenie lekarzy Poradni Chorób Stopy zostało docenione przez Biotech-EOS – znaną francuską firmę specjalizująca się w produkcji implantów używanych podczas operacji stopy i stawu skokowego. Poradnia Chorób Stopy jako ośrodek specjalizujący się w chirurgii stopy i stawu skokowego została wybrana również na centrum szkoleniowe dla lekarzy – specjalistów ortopedii z Polski oraz z krajów Europy Środkowo-Wschodniej.

      ortopeda warszawa ooo                                       

Europejskie Towarzystwo Stopy i Stawu Skokowego  Polskie Towarzystwo Stopy i Stawu Skokowego
ortopeda warszawa 10011112

Poradnia Chorób Stopy, polski ośrodek specjalizujący się w chirurgii stopy i stawu skokowego, została wybrana na centrum szkoleniowe dla lekarzy i ośrodek referencyjny amerykańskiej firmy Integra LifeScience, światowego lidera w produkcji specjalistycznych implantów używanych w trakcie operacji stopy i stawu skokowego.

Poradnia Chorób Stopy otrzymała również od nowozelandzkiej firmy Formthotics status Centrum Szkoleniowego i Ośrodka Referencyjnego Regionu Mazowsza do prowadzenia szkoleń i konsultacji naukowo medycznych dla lekarzy oraz fizjoterapeutów w zakresie stosowania Formthotics Medical System.

Konsultacje Chirurga Stopy

 • MY W MEDIACH

  Specjaliści z Poradni Chorób Stopy są bardzo często zapraszanymi gośćmi w roli ekspertów, przez telewizję, prasę oraz rozgłośnie radiowe.
  Czytaj więcej
 • DLACZEGO MY?

  Posiadamy wieloletnie doświadczenie w leczeniu zachowawczym i operacyjnym chorób i urazów stopy oraz stawu skokowego.
  Czytaj więcej
 • LECZENIE HALUKSÓW

  Stosujemy nowoczesne metody operacyjne, bez konieczności unieruchomienia w gipsie, używamy najlepszych tytanowych implantów.
  Czytaj więcej