haluksy operacja leczenie korekcja usuwanie Katowice Gdańsk

KONTAKT TELEFONICZNY: (22) 127-07-07

GABINETY – WARSZAWA, GDAŃSK, KATOWICE, ŁÓDŹ

Konsultacje Chirurga Stopy

 • ul. Wysockiego 10 (piętro 1), 03-371 Warszawa
 • ul. Migdałowa 10 lok. 4, 02-796 Warszawa
 • ul. Żelazna 1, 40-851 Katowice "Klinika 2000"
 • ul. Malczewskiego 51, 80-107 Gdańsk "Mała Klinika"
 • ul. Franciszkańska 104/112, 91-845 Łódź "CM Swiss Medicus"
 • E-mail: rejestracja@poradniastopy.pl

 • Centrala i Rejestracja - telefon: (22) 127-07-07

Specjalista chorób Stóp u Dzieci

 • ul. Wysockiego 10 (piętro 1), 03-371 Warszawa
 • ul. Migdałowa 10 lok. 4, 02-796 Warszawa

 • E-mail: rejestracja@poradniastopy.pl

Rehabilitacja stopy i stawu skokowego

 • ul. Wysockiego 10 (piętro 1), 03-371 Warszawa
 • ul. Migdałowa 10 lok. 4, 02-796 Warszawa
 • E-mail: rejestracja@poradniastopy.pl

Rehabilitacja dzieci

 • ul. Migdałowa 10 lok. 4, 02-796 Warszawa
 • E-mail: rejestracja@poradniastopy.pl

Indywidualne wkładki ortopedyczne

 • ul. Wysockiego 10 (piętro 1), 03-371 Warszawa
 • E-mail: rejestracja@poradniastopy.pl

Gabinet Podologiczny

 • ul. Wysockiego 10 (piętro 1), 03-371 Warszawa
 • ul. Migdałowa 10 lok. 4, 02-796 Warszawa
 • E-mail: rejestracja@poradniastopy.pl

Dane dodatkowe Poradni Chorób Stopy

 • NIP: 524-270-82-48

 • REGON: 142383175

 • Nr konta bankowego: 56 1140 2004 0000 3702 6929 9045


*Wysłanie wiadomości przez formularz kontaktowy oznacza wyrażenia zgody na przetwarzanie informacji w niej zwartej przez stronę internetową www.poradniastopy.pl.

Formularz Kontaktowy

 • MY W MEDIACH

  Specjaliści z Poradni Chorób Stopy są bardzo często zapraszanymi gośćmi w roli ekspertów, przez telewizję, prasę oraz rozgłośnie radiowe.
  Czytaj więcej
 • DLACZEGO MY?

  Posiadamy wieloletnie doświadczenie w leczeniu zachowawczym i operacyjnym chorób i urazów stopy oraz stawu skokowego.
  Czytaj więcej
 • LECZENIE HALUKSÓW

  Stosujemy nowoczesne metody operacyjne, bez konieczności unieruchomienia w gipsie, używamy najlepszych tytanowych implantów.
  Czytaj więcej
 

Poradnia – ul. Wysockiego 10 (piętro 1), 03-371 Warszawa:

wysockiego

 

Poradnia – ul. Migdałowa 10 lok. 4, Warszawa:

poradnia migdalowa

 

Poradnia – ul. Malczewskiego 51, Gdańsk:

leczenie usuwanie haluksow operacja na haluksy ? Warszawa Gdańsk Katowice Kraków
 

Poradnia – ul. Żelazna 1, Katowice:

poradnia katowice
 

 

korekcja leczenie operacja usuwanie - haluksy gdańsk katowice warszawa łódź

Leczenie, korekcja, usuwanie, operacja haluksów – Warszawa, Gdańsk, Katowice, Łódź

Jeżeli zaobserwowali Państwo u siebie powiększający się guzek u podstawy palucha, a także odchylanie się palucha w kierunku bocznym, to prawdopodobnie zaczęła się u Państwa deformacja stopy o nazwie haluksy, która może wymagać leczenia, bądź usunięcia poprzez operację. W naszych gabinetach Poradni Chorób Stopy znajdujących się w Warszawie, Gdańsku, Katowicach i Łodzi na pewno pomożemy Państwu skutecznie pozbyć się tej kłopotliwej choroby, jaką niewątpliwie są haluksy. Zniekształcenie stopy może mieć różny skutek. Najczęściej jednak wszystkie zwyrodnienia przypisuje się głównie halluksom. Może z tego względu, że są one najczęściej spotykane, o czym świadczą statystyki. Nie trudno się zgodzić, że stan chorobowy stóp może przyczynić się do poważnych konsekwencji włącznie z deformacją całej stopy. Dlatego też nie możemy być bierni tylko w porę, trzeba iść do lekarza i przedstawić problem tylko w taki sposób unikniemy haluksów.

Problem haluksów dotyczy coraz więcej osób:

Statystyki mówią jasno, że coraz więcej osób cierpi na haluksy. Dlatego też odpowiednie działania medyczne takie jak haluksy Warszawa, Gdańsk i Katowice to rozsądne wyjcie z tej sytuacji. Na pewno możemy liczyć tam na właściwą opiekę medyczną. Mamy do dyspozycji również odpowiednich specjalistów, którzy poradzą sobie nawet z najbardziej zaawansowanym stopniem deformacji stopy. Haluksy operacja Warszawa, Gdańsk, Katowice i Łódź to rozwiązanie dla tych, którzy od wielu lat borykają się z postępującą deformacją stopy. To uzasadniona pomoc, zwłaszcza jeśli odczuwamy już ból, który uniemożliwia nam chodzenie. Zbyt duży nacisk na nerwy potrafi nam solidnie zaszkodzić dlatego leczenie haluksów Warszawa, Gdańsk, Katowice i Łódź to rozwiązanie, z którego możemy skorzystać już w przypadku nieznacznych zmian stopy. Wtedy należy działać i nie ograniczać się do samych konsultacji z lekarzem podejmijmy leczenie to pomoże nam wygrać z halluksami. Pamiętajmy że operacja haluksów Warszawa, Gdańsk, Katowice i Łódź jest bezproblemowa i bardzo szybko, bo w ciągu kilku godzin możemy pozbyć się bólu, który towarzyszył nam przez wiele dni. Wiele osób na pewno chce skorzystać z tej oferty, ponieważ wnosi ona naprawdę dużo. Korekcja i usuwanie haluksów w Warszawie, Gdańsku, Katowicach i Łodzi to właściwy krok w kierunku zdrowych stóp.

08 haluksy warszawa gdansk katowice leczenie usuwanie operacje

Poradnia – ul. Franciszkańska 104/112, Łódź:

mapa lodz - poradnia 1

 

Poradnia Chorób Stopy to właściwe miejsce:

Haluksy Warszawa, Gdańsk, Katowice, Łódź i ich leczenie w Poradni Chorób Stopy to doskonały wybór gdzie pomoc oraz opieka zawsze będą na najwyższym poziomie. To czy haluksy operacja Warszawa, Gdańsk i Katowice spełnią państwa wymogi, zależy w głównej mierze od was samych. My staramy się, aby leczenie haluksów Warszawa, Gdańsk, Katowice i Łódź było wykonywane zgodnie z wszystkimi obowiązującymi zasadami tak, aby pacjent miał pewność, że znajduje się w dobrych rękach. Operacja haluksów Warszawa, Gdańsk, Katowice i Łódź wykonywana jest w pełnym znieczuleniu, dzięki czemu pacjent nie czuje niczego podczas operacji. Korekcja i usuwanie haluksów Warszawa, Gdańsk i Katowice to złoty środek dla tych osób, które od dawna borykają się właśnie z takimi problemami. Nie dopuśćmy do takiego stanu, w którym zaniedbamy wygląd naszych nóg. Wpłynie to na pewno na nasze zdrowie, zwłaszcza jeśli będziemy popełniać błędy. Haluksy są do wyleczenia nie jest to więc nieodwracalna diagnoza lekarza dlatego też zróbmy wszystko, aby problem można było rozwiązać szybko i bezboleśnie. Jesteśmy doświadczeni i wiemy jak podejść do pacjenta. Fachowa forma naszych usług to między innymi ukłon dla wszystkich osób, które dzisiaj cierpią na te bolesne dolegliwości związane ze stopami.

Haluksy – leczenie, korekcja, usuwanie i operacja – Warszawa, Gdańsk, Katowice i Łódź:

Poradnia chorób stopy – specjalistyczne leczenie chorób i urazów stawu skokowego oraz stopy, korekcja, leczenie i usuwanie haluksów, operacja na haluksy – Warszawa, Gdańsk, Katowice i Łódź:  
Tel. (22) 127-07-07.

KONTAKT – WARSZAWA, GDAŃSK, KATOWICE, ŁÓDŹ
4.7 (94.09%) 44 głos[ów]