Centrum szkoleniowe

Poradnia Chorób Stopy jako centrum szkoleniowe

W Poradni Chorób Stopy prowadzimy eksperckie szkolenia z zakresu stopy i stawu skokowego, gdyż pragniemy, aby grono specjalistów w naszej dziedzinie poszerzało się, co pozwoli nam nieść profesjonalną pomoc jak największej liczbie pacjentów.

Poradnia Chorób Stopy jako ośrodek specjalizujący się w chirurgii stopy i stawu skokowego, została wybrana przez firmę Stryker na centrum szkoleniowe dla lekarzy ortopedów, specjalizujących się w wymienionej dziedzinie. W ramach naszej Poradni Doktorzy Ortopedzi mają możliwość zapoznania się z aktualną wiedzą medyczną oraz technikami operacyjnymi stosowanymi w leczeniu najczęstszych schorzeń stopy i stawu skokowego.

Nowozelandzka firma Formthotics również doceniła działalność Poradni Chorób Stopy i przyznała naszej klinice status Centrum Szkoleniowego i Ośrodka Referencyjnego Regionu Mazowsza do prowadzenia szkoleń i konsultacji naukowo-medycznych dla lekarzy oraz fizjoterapeutów w zakresie stosowania Formthotics Medical System.

Prowadzimy specjalistyczne szkolenia, m.in. z zakresu komputerowej diagnostyki stopy i doboru wkładek ortopedycznych dla fizjoterapeutów, podologów, techników oraz lekarzy. Dodatkowo szkolimy podologów w zakresie takim jak, np. praca ze skalpelem, podstawowe schorzenia podologiczne, pedicure podologiczny.

Prowadzimy również kursy oraz staże naukowe dla studentów – młodych adeptów fizjoterapii.

    Umów się na wizytę
    Call Now Button