Studentka V roku na kierunku fizjoterapia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.
W trakcie trwania studiów odbyła liczne staże zawodowe w Szpitalach: na Banacha, Bielańskim, Bródnowskim, Czerniakowskim, na Karowej, na Lindleya, w Instytucie Reumatologii na Spartańskiej, Międzyleskim, Pediatrycznym przy Żwirki i Wigury, w tym w COMS.

Brała również udział w wyjazdach zorganizowanych przez Studenckie Koło Naukowe Fizjoterapii oraz SKN Rehabilitacji Klinicznej i Biomechaniki, a zarazem w praktykach odbywających się w Uniwersyteckim Szpitalu Ortopedyczno-Rehabilitacyjnym w Zakopanem.

Wolontariuszka podczas ORLEN WARSAW MARATHON w „Strefie Masażu”, a także podczas „Biegu Wegańskiego” w Warszawie. Ukończyła II – stopniowy kurs masażu w szkole Animusz. Pracowała w gabinetach spa w hotelach Belotto, Hiltonie oraz Renesansie. Jest współautorką artykułu pt. ”Wpływ rozgrzewki z masażem klasycznym i automasażem chińskim na ograniczenia funkcjonalne narządu ruchu’’.

Specjalizuje się w masażu tkanek głębokich, segmentarnym, funkcyjnym, a także relaksacyjnym całego ciała oraz w podstawowych technikach manualnych Kaltenborna. W wolnym czasie trenuje piłkę nożną w 3 lidze kobiet, a także piłkę koszykową w drużynie uczelnianej.

    Umów się na wizytę
    Call Now Button