Fizjoterapeutka, absolwentka II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W przeszłości praktykowała w Szpitalu Bródnowskim i Szpitalu Bielańskim w Warszawie oraz w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Gdańsku. Ma na swoim koncie współpracę z Centrum Rehabilitacji Sportowej i Centrum Medycznym Damiana w Warszawie. Ponadto, w Centrum Medycznym Medicum prowadzi terapię kręgosłupa (wszystkie odcinki), biodra oraz kolana.

Dysponuje certyfikatami i dyplomami potwierdzającymi uczestnictwo w wielu szkoleniach i kursach doskonalących oraz konferencjach naukowych z dziedziny ortopedii i fizjoterapii. Są to między innymi:

  • Anatomy Trains – Podstawy Strukturalne: Łuki Stopy i Kolano;
  • Blackroll Functional – szkolenie z zakresu treningu funkcjonalnego, z elementami reaktywnego treningu nerwowo-mięśniowego;
  • Cemed Sympozjum Naukowe p.t. „Nowatorskie metody wspomagające gojenie i regenerację ścięgien i więzadeł na przykładzie ścięgna Achillesa”;
  • Kurs Anatomy Trains Structure and Function;
  • Kurs Koncepcji PNF – poziom podstawowy.

W Poradni Chorób Stopy zajmuje się specjalistyczną rehabilitacją stopy i stawu skokowego. Specjalizuje się w fizjoterapii pooperacyjnej, pourazowej oraz zachowawczej. Prywatnie pasjonuje się sportem, głównie bieganiem.

Umów się na wizytę
Call Now Button