Pasjonatka i specjalistka  podologii,  zajmująca się leczeniem i profilaktyką chorób skóry stopy i płytki paznokciowej.

Pani Adrianna jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, gdzie uzyskała tytuł kosmetologa o specjalizacji podologia. Od początku swojej kariery zawodowej związana z podologią.  Po studiach rozwijała swoje umiejętności na licznych stażach i praktykach zawodowych w gabinetach i klinikach podologicznych, zajmując się między innymi opieką nad pacjentami diabetologicznymi.

Od 2019 roku związana z Poradnią Chorób Stopy, gdzie dzięki współpracy z  fizjoterapeutami, lekarzami ortopedii i chirurgii świadczy opiekę podologiczną na najwyższym poziomie. Pani Adrianna nieustannie poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach oraz konferencjach branżowych. Szerokie spectrum wiedzy umożliwia zastosowanie indywidualnie dobranej terapii dla każdego pacjenta. W codziennej pracy wyróżnia się umiejętnością obserwacji; dotyczy ona objawów choroby co ułatwia a wręcz umożliwia prawidłowe rozpoznanie przyczyn dolegliwości a w konsekwencji zastosowanie odpowiedniej terapii.

Pani Adrianna jest  certyfikowaną specjalistką w zakresie korekcji wrastających i wkręcających paznokci. Ukończyła również szkolenie Chirurgia palca w podologii, współpracuje z zespołem podochirurgii Poradni Chorób Stop przy kwalifikacji oraz opiece około i po zabiegowej pacjentów.

Umów się na wizytę do podolog Adrianny i uzyskaj profesjonalną pomoc!

 

    Umów się na wizytę
    Call Now Button