> Wykonujemy wkładki ortopedyczne indywidualnie dopasowane do każdej stopy w trakcie jednej wizyty.
> Jesteśmy w stałym kontakcie z chirurgami stopy, mamy możliwość konsultacji z lekarzami i kompleksowej diagnostyki w zakresie stóp.
>Wykonanie wkładek poprzedza dokładny wywiad oraz badanie manualne przeprowadzone przez doświadczonego fizjoterapeutę z certyfikatem Formthotics.
> Przeprowadzamy statyczne badanie podoskopowe mające na celu określenie wysklepienia stopy.
> Robimy komputerowe badanie stóp na platformie pedobarograficznej podczas chodu lub biegu, dające prawdziwy obraz funkcji stopy w ruchu.

  Poradnia Chorób Stopy została założona w 2008 roku. Zajmuje się leczeniem zachowawczym oraz operacyjnym urazów stopy a także urazami stawu skokowego. Doświadczeni chirurdzy stopy oraz zespół wąsko wyspecjalizowanych fizjoterapeutów zapewniają pacjentom opiekę podczas leczenia operacyjnego, zachowawczego i pomagają w pełni powrócić do zdrowia. Z myślą o kompleksowej opiece dla Pacjentów otworzyliśmy gabinet, w którym zajmujemy się indywidualnym doborem wkładek ortopedycznych. Dzięki nowoczesnej technologii, która pozwala na dostosowanie wkładki do każdej stopy indywidualnie w trakcie jednej wizyty, jesteśmy w stanie wesprzeć leczenie i złagodzić dolegliwości w obrębie stopy i stawu skokowego.

Tagi: dobór wkładek ortopedycznych

Call Now Button