• Indywidualny dobór wkładek ortopedycznych

  Indywidualny dobór wkładek ortopedycznych

  > Wykonujemy wkładki ortopedyczne indywidualnie dopasowane do każdej stopy w trakcie jednej wizyty.
  > Jesteśmy w stałym kontakcie z chirurgami stopy, mamy możliwość konsultacji z lekarzami i kompleksowej diagnostyki w zakresie stóp.
  >Wykonanie wkładek poprzedza dokładny wywiad oraz badanie manualne przeprowadzone przez doświadczonego fizjoterapeutę z certyfikatem Formthotics.
  > Przeprowadzamy statyczne badanie podoskopowe mające na celu określenie wysklepienia stopy.
  > Robimy komputerowe badanie stóp na platformie pedobarograficznej podczas chodu lub biegu, dające prawdziwy obraz funkcji stopy w ruchu.

    Poradnia Chorób Stopy została założona w 2008 roku. Zajmuje się leczeniem zachowawczym oraz operacyjnym urazów stopy a także urazami stawu skokowego. Doświadczeni chirurdzy stopy oraz zespół wąsko wyspecjalizowanych fizjoterapeutów zapewniają pacjentom opiekę podczas leczenia operacyjnego, zachowawczego i pomagają w pełni powrócić do zdrowia. Z myślą o kompleksowej opiece dla Pacjentów otworzyliśmy gabinet, w którym zajmujemy się indywidualnym doborem wkładek ortopedycznych. Dzięki nowoczesnej technologii, która pozwala na dostosowanie wkładki do każdej stopy indywidualnie w trakcie jednej wizyty, jesteśmy w stanie wesprzeć leczenie i złagodzić dolegliwości w obrębie stopy i stawu skokowego.

  Tagi: dobór wkładek ortopedycznych

  Dodaj komentarz →
Napisz komentarz
Cancel reply
 • MY W MEDIACH

  Specjaliści z Poradni Chorób Stopy są bardzo często zapraszanymi gośćmi w roli ekspertów, przez telewizję, prasę oraz rozgłośnie radiowe.
  Czytaj więcej
 • DLACZEGO MY?

  Posiadamy wieloletnie doświadczenie w leczeniu zachowawczym i operacyjnym chorób i urazów stopy oraz stawu skokowego.
  Czytaj więcej
 • LECZENIE HALUKSÓW

  Stosujemy nowoczesne metody operacyjne, bez konieczności unieruchomienia w gipsie, używamy najlepszych tytanowych implantów.
  Czytaj więcej