• Co kryje się pod nazwą nerwiak Mortona?

  Co kryje się pod nazwą nerwiak Mortona?

    Choroba Mortona powszechnie znana pod nazwą nerwiak Mortona lub neuralgia Mortona jest dolegliwością, której towarzyszy ostry, piekący ból ze strony nerwu podeszwowego przestrzeni międzypalcowej. Nie jest to typowy nerwiak o charakterze nowotworowym, najczęściej jest to podrażnienie nerwu w skutek czego dochodzi do stanu zapalnego. Najczęściej choroba ta dotyka kobiety, które preferują obuwie na wysokim

  Więcej →
 • Ból stopy

  Ból stopy

  Zalecany jest przede wszystkim odpoczynek. Nogę należy odciążać, najlepiej w ogóle unikać chodzenia, nie mówiąc już o aktywnościach sportowych –  jak najwięcej trzeba leżeć ze stopami uniesionymi wysoko. Przy bólach wynikających z przeciążenia warto jest kilka razy dziennie, na piętnaście, dwadzieścia minut, przykładać na bolące miejsce okłady z lodu. Można również smarować stopy maściami przeciwzapalnymi.

  Więcej →
 • MY W MEDIACH

  Specjaliści z Poradni Chorób Stopy są bardzo często zapraszanymi gośćmi w roli ekspertów, przez telewizję, prasę oraz rozgłośnie radiowe.
  Czytaj więcej
 • DLACZEGO MY?

  Posiadamy wieloletnie doświadczenie w leczeniu zachowawczym i operacyjnym chorób i urazów stopy oraz stawu skokowego.
  Czytaj więcej
 • LECZENIE HALUKSÓW

  Stosujemy nowoczesne metody operacyjne, bez konieczności unieruchomienia w gipsie, używamy najlepszych tytanowych implantów.
  Czytaj więcej