KLINIKA PODOLOGII WARSZAWA: 

 
Klinika podologii Warszawa – nasze doświadczenie nauczyło nas jak ważne jest, w celu skutecznego leczenia, indywidualne podejście do każdego schorzenia i jego kompleksowa diagnostyka, dlatego (w klinika podologii Warszawa) pacjenci mogą liczyć na pełen zakres usług w tym, konsultacje chirurga stopy, rehabilitację i dobór indywidualnych wkładek ortopedycznych.

Nasi Podolodzy (w klinika podologii Warszawa):

Ewa Kopaczewska:
Absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. Jest doświadczonym podologiem z kilkuletnią praktyką. Brała udział w licznych specjalistycznych szkoleniach i konferencjach z zakresu diagnostyki, leczenia i profilaktyki schorzeń stóp, skóry i paznokci. Jest redaktorem artykułów do prasy branżowej.

mgr Elżbieta Szczepańska:
Wykładowca i koordynator specjalności podologia w Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. Podologią zajmuje się od kilkunastu lat, dbając o rozwój tej dziedziny w Polsce. Jest szkoleniowcem i prelegentem na licznych kongresach branżowych. Rozpoczęła doktorat z zakresu innowacyjnych systemów korekty wrastających paznokci.

Tagi: klinika podologii Warszawa, centrum podologii Warszawa

PORADNIA CHORÓB STOPY: KLINIKA PODOLOGII WARSZAWA

 
Skontaktuj się z nami i umów na wizytę:

klinika podologii warszawa

 

Sprawdź więcej informacji:

 

KLINIKA PODOLOGII WARSZAWA

 

 

klinika podologii warszawa
klinika podologii warszawa

  Podologia jest dziedziną medycyny, która diagnozuje i leczy choroby stóp (klinika podologii Warszawa). Jej nazwa pochodzi od języka greckiego, w którym podo oznacza stopę, a logos naukę. Podologia odnosi się do działań obejmujących zarówno profilaktykę, leczenie właściwe jak i rehabilitację. Pomaga w walce z takimi dolegliwościami jak odciski, brodawki, wrastające paznokcie, grzybica paznokcia, modzele czy pękające pięty. W Warszawie pacjenci znajdą centrum podologii, które jest specjalistycznym ośrodkiem zapewniającym najwyższy standard leczenia i satysfakcjonujące rezultaty procesu leczenia. W zabiegów przeprowadzanych w klinice podologii powinni skorzystać przede wszystkim pacjenci, których dotyczy problem ograniczonego ruchu, którzy cierpią na choroby kości i stawów lub pacjenci, którzy mają wady deformacyjne stopy takie jak na przykład haluksy oraz pacjenci cierpiący na choroby związane z przemianą materii takie jak cukrzyca czy reumatyzm. Centrum podologii znajdujące się w Warszawie oferuje takim pacjentom szeroki zakres badań diagnostycznych oraz pozwala na usunięcie zmian skórnych w postaci modzeli, nagniotków, odcisków czy nadmiernego zgrubiałego i zrogowaciałego naskórka. Pozwala również na ograniczenie lub całkowite wyeliminowanie problemu pękania pięt oraz nadmiernej potliwości stóp – klinika podologii Warszawa.

  Metod i technik zabiegów przeprowadzanych w warszawskiej klinice podologii jest bardzo wiele. Wśród najpopularniejszych należy jednak wymienić zabiegi kosmetyczne pozwalające na korekcję paznokci wrastających lub stosowanie specjalnych rurek w postaci protektora do eliminacji tego problemu w mało zaawansowanym stadium. Ponadto wykorzystywane są również klamry, służące do usuwania wrastającego paznokcia powstałego z powodu deformacji płytki paznokcia. Centrum podologii w Warszawie oferuje także zabiegi rekonstrukcji płytki paznokcia, utwardzania płytek paznokci kruchych i łamliwych, zabiegi odbudowy paznokcia zainfekowanego przez grzybicę lub uszkodzonego w skutek urazu mechanicznego oraz zabiegi poprawiające ogólną kondycję paznokcia i eliminujące problem rozdwajania się płytki – klinika podologii Warszawa.

 

Call Now Button