• Metody usuwanie kurzajek i brodawek – Warszawa

   

  usuwanie kurzajek warszawa

  usuwanie kurzajek warszawa

    Współczesna medycyna oferuje różnorodne sposoby usuwania kurzajek i brodawek. Istnieją oczywiście metody domowe, które nadal cieszą się dużą popularnością. Wśród nich można wymienić między innymi stosowanie mniszku lekarskiego, glistnika zwanego jaskółczym zielem lub stosowanie soku z cytryny połączonego z octem. Jeśli jednak pragniemy w szybszy sposób usunąć kurzajkę należy udać się do apteki po specjalne preparaty wysuszające lub wymrażające kurzajki. Produkty do usuwania kurzajek z reguły są na bazie kwasu octowego, kwasu mlekowego lub kwasu salicylowego. Jednakże najskuteczniejszą metodą usuwania kurzajek jest udanie się do dermatologa i usunięcie ich w specjalistycznym gabinecie. W Warszawie usuwanie kurzajek odbywa się w wielu ośrodkach kosmetycznych i oparte jest o kilka metod. Jedną z nich jest usuwanie chirurgiczne czyli wycinanie kurzajek przy pomocy skalpela. Inną, bardziej nowoczesną metodą chirurgiczną jest usuwanie kurzajek poprzez zabieg laserowy. Stosowanymi zabiegami usuwania kurzajek w warszawskich ośrodkach dermatologicznych jest ich wymrażanie w ciekłym azocie lub elektrokoagulacja, która jest oparta na działaniu prądu i pozwala na uzyskanie tak wysokiej temperatury, że dochodzi do zamykania naczyń i denaturacji białka w skórze. Istotną rolę w usuwaniu kurzajek odgrywa także usuwanie przy pomocy kwasu salicylowego lub preparatów rozmiękczających.

    Warszawskie ośrodki dermatologiczne oferują także zabiegi usuwania brodawek. Te zmiany skórne usuwane są najczęściej przy pomocy zabiegów laserowych, które zapewniają wysoką skuteczność działania i zazwyczaj wystarcza tylko jeden zabieg. Ponadto zaletą takiego usuwana brodawek jest prostota zabiegu, krótki czas trwania i fakt, że jest to zabieg całkowicie bezbolesny. Ponadto usuwanie brodawek laserem jest przeprowadzane z dużą precyzją, nie występuje problem z gojeniem się ran i daje ładnie estetycznie efekt.

  Metody usuwanie kurzajek i brodawek – Warszawa
  Oceń
  Dodaj komentarz →
 • Opublikowany przez LOKI w 25 czerwca 2015, 13:41

  Można za nieduże pieniądze sobie kupić profesjonalny sprzęt do krioterapii na kurzajki. Aplikuje się specjalny płyn, który mrozi kurzajkę, a ta po jakimś czasie odpada wraz z rdzeniem. Ja używam akurat WARTIX, ale są też innych marek, z tym że droższe.

  Odpowiedz →
Napisz komentarz
Cancel reply
 • MY W MEDIACH

  Specjaliści z Poradni Chorób Stopy są bardzo często zapraszanymi gośćmi w roli ekspertów, przez telewizję, prasę oraz rozgłośnie radiowe.
  Czytaj więcej
 • DLACZEGO MY?

  Posiadamy wieloletnie doświadczenie w leczeniu zachowawczym i operacyjnym chorób i urazów stopy oraz stawu skokowego.
  Czytaj więcej
 • LECZENIE HALUKSÓW

  Stosujemy nowoczesne metody operacyjne, bez konieczności unieruchomienia w gipsie, używamy najlepszych tytanowych implantów.
  Czytaj więcej
Metody usuwanie kurzajek i brodawek – Warszawa
Oceń