Fizjoterapeuta do pracy w gabinecie indywidualnego doboru wkładek ortopedycznych

Poszukujemy fizjoterapeuty do pracy w gabinecie indywidualnego doboru wkładek ortopedycznych.

Lokalizacja: Centrum Medyczne Medicum, Warszawa-Targówek (ulica Wysockiego)
Wymiar: niepełny etat
Wynagrodzenie: 50,00 zł brutto/godzina

Oczekiwania:

  • Preferowane wykształcenie wyższe kierunkowe w zakresie fizjoterapii (w tym studenci fizykoterapii IV-V roku studiów),
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w charakterze fizjoterapeuty,
  • Dodatkowym atutem będą ukończone kursy doskonalące oraz doświadczenie w wykonywaniu indywidualnych wkładek ortopedycznych,
  • Znajomość podstaw analizy chodu,
  • Doświadczenie w wykonywaniu indywidualnych wkładek ortopedycznych,
  • Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych,
  • Otwartość, sumienność, komunikatywność, odpowiedzialność, zaangażowanie do pracy z Pacjentem.

    Zadania:

  • Wykonywanie badań z zakresu analizy chodu i nadania komputerowe stóp,
  • Wykonywanie indywidualnych wkładek ortopedycznych w technologii termoformowania,
  • Wykonywanie instruktażu ćwiczeń dla pacjenta,
  • Współpraca z lekarzami kierującymi Pacjentów do zespołu fizjoterapii,
  • Dbałość o stan techniczny urządzeń i czystość w gabinetach
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi zasadami i przepisami.

    Oferujemy:

  • Atrakcyjne i konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Pracę w renomowanej placówce medycznej w sektorze prywatnym z rozbudowaną bazą pacjentów,
  • Możliwość swobodnego wyboru wymiaru czasu pracy – wymiar ustalany indywidualnie w zależności od dyspozycyjności kandydata,
  • Niezbędne szkolenia produktowe oraz z zakresu wkładek ortopedycznych,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i uczestniczenia w pracy specjalistycznego zespołu chirurgii stopy,
  • Formę zatrudnienia w ramach kontraktu B2B bądź umowy zlecenie,
  • Promocję poprzez merytoryczne działania na naszych stronach, portalach społecznościowych, konferencjach, warsztatach i wydarzeniach branżowych.

    Osoby zainteresowane prosimy o złożenie CV na adres e-mail: rejestracja@cmmedicum.pl

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z następującą klauzulą:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Call Now Button