strona w budowie

W procesie leczenia niezwykle istotne jest szczegółowe badanie Pacjenta. Dzięki dobrze przeprowadzonemu badaniu specjalista może postawić właściwą diagnozę, która jest kluczem do efektywnego postępowania leczniczego.

Stając naprzeciw wysokim oczekiwaniom naszych pacjentów stworzyliśmy „Internetową diagnozę choroby”, gdzie w prosty sposób przed zgłoszeniem się do naszej Poradni, możesz sprawdzić czym może być spowodowany ból w obrębie Twojej stopy i stawu skokowego oraz zweryfikować uraz bądź schorzenie. Wystarczy, że naciśniesz lewym przyciskiem myszy na sprawiającej Ci dyskomfort części stopy i stawu skokowego na zdjęciach poniżej, aby zobaczyć listę możliwych schorzeń i ich objawy. 

Dzięki wczesnej i samodzielnej diagnozie, łatwiej i szybciej będzie Ci opisać swoje dolegliwości podczas kontaktu z naszymi wyspecjalizowanymi lekarzami w Poradni Chorób Stopy.

Po ewentualnym rozpoznaniu swojego schorzenia bądź urazu, koniecznie  skontaktuj się z nami w celu umówienia wizyty i omówienia dalszej drogi leczenia ku zdrowiu Twojej stopy i stawu skokowego.