WKŁADKI - CENNIK     WSZYSTKO O WKŁADKACH     JAK PRZEBIEGA WIZYTA?     WKŁADKI - OFERTA

formthotics warszawa

 

WKŁADKI ORTOPEDYCZNE:

Produkty i serwisCena
Wkladki ortopedyczne dla doroslych190,- 240,-
Wkladki ortopedyczne do obuwia sportowego190,-
Wkladki ortopedyczne do 3/4 (bez przodu - dla obuwia o wysokim obcasie)180,-
Wkladki ortopedyczne dla dzieci - Youth145,-180,-
Serwis - wymiana klinów i pelot60,-
Serwis wkladek ortopedycznych Formthotics wykonanych w innym gabinecie wraz z badaniem100,-

BADANIA I DOBÓR WKŁADEK ORTOPEDYCZNYCH – WARSZAWA:

Badania i dobórCena
Komputerowe badanie stóp - konsultacja i diagnostyka (przy wykonywaniu wkladek ortopedycznych)80,-
Dopasowanie wkladek ortopedycznych40,-
Komputerowe badanie stopy (badanie bez wykonywania wkladek ortopedycznych)120,-

Poznaj nowy komfort chodzenia! Wkładki ortopedyczne do butów pomogą Ci skorygować wady oraz zmniejszą dyskomfort codziennego funkcjonowania. Nasze produkty są tworzone pod indywidualne potrzeby, dlatego posiadają dużą skuteczność. Wkładki ortopedyczne powstają po komputerowym badaniu stóp połączonym z konsultacją i diagnostyką problemu. Dopiero wówczas możemy dopasować odpowiedni egzemplarz dostosowany do Twoich konkretnych potrzeb.

Wkładki mają nadany wstępny kształt, przy tworzeniu którego kierowano się budową anatomiczną ludzkiej stopy. Dzięki temu zapewniają odpowiednie podparcie łuków stopy. Poprzez unikalne wyprofilowanie tylnej części wkładki uzyskujemy lepsze dopasowanie zarówno do buta jak i do stopy oraz stabilne podparcie tyłostopia. System Formthotics oferuje wkładki różnego kształtu, co pozwala na dobranie zaopatrzenia odpowiedniego do potrzeb pacjenta oraz praktycznie każdego rodzaju obuwia.
Podczas wizyty wkładkę ortopedyczną dopasowuje się indywidualnie do kształtu stopy poprzez formowanie termiczne. W ten sposób uzyskujemy maksymalne wsparcie oraz komfort podczas użytkowania, gdyż otrzymany produkt jest unikalny, tak samo jak każda ludzka stopa. Dodatkowo zastosowanie procesu formowania termicznego umożliwia modyfikowanie wkładki w każdym etapie leczenia, dzięki czemu uzyskujemy pełną kontrolę i wsparcie przez cały czas.

Wkładki Formthotics mogą być wykonane z pojedynczej lub podwójnej warstwy o zróżnicowanej twardości. Posiadamy również w ofercie specjalne dwuwarstwowe wkładki stworzone w systemie Shockstop. Oprócz zapewnienia właściwej stabilności tłumią wstrząsy przenoszone na mięśnie, kości i stawy przy każdym kroku, przez co zapewniają szczególny komfort i wygodę.
Dzięki określonej twardości i zdolności amortyzacji każda z naszych wkładek umożliwia dobór odpowiedniego wsparcia funkcji poszczególnych struktur stopy w zależności od potrzeb czy wykonywanej aktywności.

Każda z wkładek w procesie produkcji jest wycinana z jednolitego bloku tworzywa Formax, a nie wyciskana na prasie czy wtryskiwana do formy. Oznacza to, że w każdym miejscu gęstość materiału jest taka sama, a więc zachowana jest właściwa miękkość i sprężystość umożliwiająca optymalne działanie wkładki ortopedycznej. Najlepsze wkładki ortopedyczne w Warszawie i całej Polsce oraz ich profesjonalny dobór znajdziecie w naszej poradni Chorób Stopy.

 • MY W MEDIACH

  Specjaliści z Poradni Chorób Stopy są bardzo często zapraszanymi gośćmi w roli ekspertów, przez telewizję, prasę oraz rozgłośnie radiowe.
  Czytaj więcej
 • DLACZEGO MY?

  Wieloletnie doświadczenie w leczeniu zachowawczym i operacyjnym chorób i urazów stopy oraz stawu skokowego.
  Czytaj więcej
 • KONTAKT

  Specjalistyczne leczenie chorób i urazów stawu skokowego oraz stopy. Rejestracja i Konsultacje:
  tel. (22) 127-07-07.
  Rejestracja