pekajace pietyPoradnia Chorób Stopy powstała w 2008 roku i specjalizuje się w leczeniu zachowawczym i operacyjnym chorób i urazów stopy oraz stawu skokowego. Wieloletnie doświadczenie chirurgów stopy, ilość przeprowadzonych operacji oraz wykwalifikowany zespół fizjoterapeutów sprawiają, że Pacjenci leczeni są prawidłowo przez wąsko wyspecjalizowanych profesjonalistów.

W celu zapewnienia kompleksowej opieki dla Pacjentów z problemami w obrębie stóp, w roku 2013 otworzyliśmy gabinety podologiczne, w których specjaliści podolodzy zajmują się leczeniem chorób skóry stóp i paznokci. Dzięki profesjonalnej wiedzy podologa, odpowiednim urządzeniom podologicznym i szczególnej dbałości o higienę i bezpieczeństwo Pacjenta, możliwa jest wielopłaszczyznowa diagnostyka, leczenie i profilaktyka schorzeń w zakresie stóp.

  • Współpracujemy z chirurgami stopy, mamy możliwość udzielenia specjalistycznej konsultacji  ortopedycznej i kompleksowej diagnostyki w zakresie stóp,
  • Kładziemy szczególny nacisk na higienę i bezpieczeństwo Pacjenta – posiadamy autoklaw, wysokiej klasy urządzenie do sterylizacji narzędzi, eliminujące możliwość zakażenia,
  • Posiadamy specjalistyczny sprzęt podologiczny, umożliwiający przeprowadzanie profesjonalnych zabiegów w zakresie skóry stóp i paznokci.

Nasi podolodzy:

podolog Ewa Kopaczewska

podolog Elżbieta Szczepańska