Absolwentka Warszawskiej Uczelni Społeczno-Medycznej na kierunku kosmetologia, obecnie w trakcie studiów magisterskich o specjalizacji kosmetologia medyczna. Oliwia w trakcie studiów odbywała liczne szkolenia i staże specjalistyczne, dzięki którym szkoliła warsztat podologiczny. Nieustannie poszerza swoją wiedzę, biorąc udział kursach, kongresach oraz konferencjach z zakresu podologii, oraz opieki nad pacjentem. Podolog Oliwia w codziennej pracy wykazuje się zaangażowaniem oraz indywidualnym podejście do problemów pacjenta. Dzięki współpracy z lekarzami oraz fizjoterapeutami stosuje holistyczne metody terapeutyczne.

Specjalizuje się w terapii paznokci wrastających oraz wkręcających za pomocą klamer ortonyksyjnych m.in. klamry tytanowej, problemie pękających pięt, usuwaniu odcisków oraz nagniotków, terapii brodawek wirusowych, dermatoz, paznokci dystroficznych, a także zajmuje się problemem paznokci z infekcją grzybiczą.

W swojej praktyce stosuje najskuteczniejsze techniki, będąc na bieżąco z nowościami. Jest autorką pracy „Sposoby zwalczania brodawek wirusowych HPV w gabinecie podologicznym”, ukończyła szkolenie z zakresu pobierania materiałów mykologicznych, mikrobiologicznych oraz łuszczycowych, dobierania odciążeń pozabiegowych, a także brała udział w szkoleniu z chirurgi palca w kontekście pracy podologa, dzięki czemu jest w stanie zaproponować odpowiednią terapię. Oliwia wykona dla Państwa pedicure leczniczy oraz zaproponuje odpowiednią pielęgnację domową.

    Umów się na wizytę
    Call Now Button