Absolwent studiów magisterskich na Wydziale Rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Interesuje się fizjoterapią w ortopedii, biomechaniką narządu ruchu człowieka oraz ortopedyczną terapią manualną. Specjalizuje się w rehabilitacji dłoni, łokcia, barku, kręgosłupa, biodra, kolana oraz stopy i stawu skokowego. Ponadto profesjonalnie zajmuje się oceną postawy i problemów z chodem podczas doboru indywidualnych wkładek ortopedycznych. Pan Konrad stale poszerza swoją wiedzę z kręgu swoich pasji – ortopedii, fizjoterapii oraz wkładek ortopedycznych. Doświadczenie zawodowe zdobywał na praktykach i stażach w Centrum Zdrowia Dziecka w Międzylesiu, w Szpitalu SPSK w Otwocku, w Ośrodku Rehabilitacji Kompleksowej AWF oraz jako fizjoterapeuta w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej „NIKOMED”.

Ukończył kursy i szkolenia, m.in. takie jak:

  • Ortopedyczna Terapia Manualna wg Kaltenborna i Evjentha – zakończony egzaminem certyfikującym;
  • Masaż tkanek głębokich w ujęciu klinicznym;
  • Szkolenie UWS, AWS (badanie i leczenie miednicy, kręgosłupa lędźwiowego, piersiowego i szyjnego – techniki podstawowe);
  • Szkolenie UEX, OEX (badanie i leczenie kończyny dolnej i górnej – techniki podstawowe);
  • Kurs masażu I i II stopnia;
  • Konferencja naukowo-szkoleniowa FORMTHOTICS – indywidualna termoplastyczna wkładka ortopedyczna w korekcjach wad postawy oraz w sporcie i aktywności ruchowej.

W Poradni Chorób Stopy zajmuje się  rehabilitacją stopy i stawu skokowego oraz indywidualnym doborem wkładek ortopedycznych.

Umów się na wizytę
Call Now Button