Magister kosmetologii o kierunku podologia, specjalizująca się w leczeniu chorób skóry stóp i płytki paznokciowej. Absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia (studia I stopnia) jak również Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia (studia II stopnia) w Warszawie.

Pani Aleksandra w trakcie studiów odbywała liczne staże zawodowe pod okiem wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów w obszarze podologii i chirurgii stopy. Uczestniczyła w kursach i kongresach oraz spotkaniach i piknikach branżowych, także w roli eksperta w dziedzinie podologii. Nieustanna dbałość o rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji sprawia, iż pani Aleksandra oferuje naszym pacjentom leczenie na najwyższym, światowym poziomie. W codziennej pracy skupia się nie tylko na łagodzeniu symptomów, ale przede wszystkim na ustaleniu przyczyny ich występowania.

Pani Aleksandra z Poradnią Chorób Stopy jest związana od początku swojej kariery zawodowej. W gabinecie wykorzystuje wiedzę i umiejętności zdobyte dzięki ścisłej współpracy z lekarzami ortopedii, chirurgii oraz fizjoterapii. W pracy cechuje się indywidualnym podejściem do problemów pacjenta. Uwielbiana przez najmłodszych podopiecznych.

Podolog Aleksandra Pogonowska zajmuje się rozpoznawaniem i leczeniem problemów zdrowotnych stóp i paznokci, takich jak:

 • wrastający paznokieć (zakładanie klamer korygujących Frasera, tytanowej, Podoklamry)
 • grzybica paznokcia
 • odciski, modzele, nagniotki, brodawki wirusowe
 • zmiany kształtu czy struktury paznokcia (rekonstrukcja płytki paznociowej)
 • wykonywanie opatrunków na stopach, piętach, dobór indywidulanych ortez
 • profesjonalne obcinanie paznokci
 • masaż stóp

Umów się na wizytę do podolog Aleksandry i uzyskaj profesjonalną pomoc!

  Umów się na wizytę
  Call Now Button