Podolog, specjalizujący się w leczeniu chorób w zakresie skóry stóp i płytki paznokciowej. Absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie na kierunku podologia. W trakcie studiów odbywała liczne staże podologiczne pod okiem wykwalifikowanych i doświadczonych podologów, co pozwoliło na pogłębienie specjalistycznej wiedzy. Wielokrotna uczestniczka kursów i kongresów oraz spotkań i pikników, podczas których pełni rolę eksperta w zakresie podologii.

Z Poradnią Chorób Stopy jest związana od początku swojej kariery zawodowej. W swojej pracy wykorzystuje wiedzę, którą zdobyła podczas ścisłej współpracy z chirurgami, ortopedami oraz rehabilitantami.

Aleksandra Pogonowska zajmuje się rozpoznawaniem i leczeniem problemów zdrowotnych stóp i paznokci. Ukończyła kurs korekcji wrastających paznokci oraz pobierania materiałów do badań mykologicznych. Kwalifikacje oraz doświadczenie w tym zakresie pozwalają jej w pełni profesjonalnie  rozwiązywać pozostałe indywidualne problemy pacjentów z zakresu podologii.

Umów się na wizytę
Call Now Button