ortopeda warszawa

Poradnia Chorób Stopy jest pierwszym w Warszawie ośrodkiem specjalizującym się w leczeniu wyłącznie chorób stopy i stawu skokowego. Konsultacje lekarskie odbywają się w nowo oddanej przychodni zlokalizowanej na warszawskim Targówku.

halluks 1


Wyposażenie naszych gabinetów to najwyższej klasy sprzęt pozwalający szybko i dokładnie określić problemy z Twoją dolegliwością. Dzięki temu jesteśmy w stanie nieść pomoc każdemu pacjentowi szybko i przede wszystkim pewnie.

Dysponujemy salą zabiegową, na której możemy bezpiecznie wykonywać drobne zabiegi oraz zmieniać opatrunki pooperacyjne, gabinetem konsultacyjnym oraz przestronnym gabinetem rehabilitacyjnym. Obok części leczniczej, znajduje się biuro naszej Poradni.

halluks 1001Nasze gabinety lekarskie:

Poza tym posiadamy szereg specjalistycznych gabinetów, zarówno na terenie Warszawy, Gdańska jak i Katowic – znajdziecie nas między innymi w:

 

Konsultacje Chirurga Stopy

Specjalista chorób Stóp u Dzieci

Rehabilitacja stopy i stawu skokowego

Rehabilitacja dzieci

Indywidualne wkładki ortopedyczne

Gabinet Podologiczny

Gabinet Podologiczny – Filia Targówek

Gabinet Podologiczny – Filia Ursynów

Specjalista Chorób Stóp u Dzieci

Dane dodatkowe Poradni Chorób Stopy

Konsultacje Chirurga Stopy

 • MY W MEDIACH

  Specjaliści z Poradni Chorób Stopy są bardzo często zapraszanymi gośćmi w roli ekspertów, przez telewizję, prasę oraz rozgłośnie radiowe.
  Czytaj więcej
 • DLACZEGO MY?

  Posiadamy wieloletnie doświadczenie w leczeniu zachowawczym i operacyjnym chorób i urazów stopy oraz stawu skokowego.
  Czytaj więcej
 • LECZENIE HALUKSÓW

  Stosujemy nowoczesne metody operacyjne, bez konieczności unieruchomienia w gipsie, używamy najlepszych tytanowych implantów.
  Czytaj więcej