skręcona kostka

Podziękowanie dla panów doktorów Pawła i Krzysztofa - pięknie dziękuję za wspaniałą opiekę medyczną, profesjonalną obsługę. Jestem bardzo zadowolony z efektów leczenia, w ciągu tygodnia zagoiły się trudno gojące rany kończyn dolnych oraz ustąpił olbrzymi obrzęk nogi. Ponadto pani rehabilitant Katarzyna jest bardzo miła osobą, z przyjaznym i profesjonalnym podejściem do pacjenta. Dziękujemy za wielkie serce, sympatyczną postawę wobec pacjenta, poczułem się przyjęty jak przez członka rodziny. Życzymy państwu dalszych sukcesów leczniczych i uśmiechu na twarzy dokładnie takiego samego jakim zostaliśmy powitani w Poradni Chorób Stopy. Serdecznie polecamy dosłownie wszystkim osobom borykającym się z dolegliwościami stopy bądź stawu skokowego.

p. Andrzej - 58 lat

Skorzystałam i nadal będę korzystać z usług pani rehabilitant w Waszej przychodni. Chciałam zatem podzielić się z Wami moimi uwagami na temat pani Katarzyny Bażant. Zatem pani Katarzyna, jako specjalistka w sprawach rehabilitacji stopy to niezaprzeczalnie prawdziwy fachowiec w swojej dziedzinie. Jej porady i wskazówki jak powinnam prowadzić swoją dalszą rehabilitację po operacji mają sens i przynoszą niesamowite efekty. Lekarze Poradni Chorób Stopy włożyli mnóstwo pracy i zaangażowania w przygotowywanie mojej osoby do zabiegu (profesjonalizm wręcz nieadekwatny do ceny usługi - i tu cieszę się z niskich kosztów). Jeżeli za Waszym pośrednictwem mogę udzielić rekomendacji dla nowych klientów z przyjemnością to zrobię i jeżeli spotkam kogoś szukającego porad odnośnie chorób stopy, to na pewno polecę państwa Poradnię.

p. Ewa - 35 lat

Po wizycie w Poradni Chorób Stopy u panów doktorów Krzysztofa i Pawła muszę przyznać, że jestem pod ogromnym wrażeniem. Bardzo miła i uprzejma obsługa, pełen profesjonalizm oraz przesympatyczna atmosfera. Panowie są niezwykle uprzejmi z hobbistycznym podejściem do pacjenta - widać że ta praca to ich pasja od lat. Dodatkowo na plus mogę stwierdzić dobre położenie przychodni, panie w recepcji bardzo przyjemne i odpowiadają spokojnie na wszystkie pytania a i poczęstują herbatą bądź kawą. Warto wspomnieć, iż nigdy nie spotkałam się z sytuacją, aby ktoś w Przychodni nie odebrał mojego telefonu - w każdej sytuacji zawsze można zadzwonić i liczyć na poradę lub informację. Bardzo polecam!

p. Ela - 57 lat

Po wieloodłamowym złamaniu wyrostka bocznego kości skokowej miałam problem ze znalezieniem odpowiedniego specjalisty. Przypadkiem znalazłam się w Poradni Chorób Stopy. Pełne zaangażowania, indywidualne podejście do pacjenta to dewiza Państwa Poradni. Doktor Krzysztof Bryłka to nadzwyczaj kompetentny chirurg stopy i specjalista ortopedii. W sposób niezwykle przystępny objaśnił mi istotę mojego złamania. Następnego dnia doktor Bryłka wraz z doktorem Kołodziejskim przeprowadzili zabieg. Minęło 9 tygodni od operacji, a już chodzę i będę mogła wrócić do uprawiania sportu. Zarówno doktor Bryłka, jak i doktor Kołodziejski, to specjaliści z najwyższej półki. Jeszcze raz wielkie dzięki. Polecam.

p. Dorota - 25 lat

Witam serdecznie! Nie mogłam sobie odmówić komentarza na temat Poradni Chorób Stopy w Warszawie. Trzy tygodnie temu trafiłam do dr Pawła Kołodziejskiego z problemem, z którym borykam się od wielu lat. Po konsultacji z dr Kołodziejskim wyszła zupełnie inna sprawa dotycząca mojego zdrowia. Doktor pokierował mnie do innej Poradni Specjalistycznej w Warszawie, dał skierowanie, adres i telefon i dodatkowo zwrócił mi pieniądze za konsultacje twierdząc, że on tu nie może pomóc, tylko chirurg. Jestem pełna podziwu i szacunku w związku z wielkim oddaniem dla pacjenta i ogromna chęcią pomocy i profesjonalizmem jakim kieruje się dr Kołodziejski. Dziękuję bardzo, za pomoc i serce, dzięki doktorowi uratowałam palec u nogi, a może i całą stopę. Będę polecać wszystkim Pana Doktorze, bo choć jestem pielęgniarka z 25 letnim stażem i niejedno widziałam już, takiej postawy jak pańska to ze świecą szukać! Łączę wyrazy szacunku i wdzięczności - oddana pacjentka Eliza Głuszec z Bydgoszczy. To dzięki Panu, palec prawie się już zagoił , a minęło dopiero niecałe 3 tyg .

p. Eliza - 50 lat

Witam, 8 miesięcy temu przeszłam operację Haluksów. Lekarze są jednym słowem genialni. Mój problem polegał na tym, że odziedziczyłam haluksy po babci i od dziecka się z tym problemem zmagałam. Obecnie mam 22 lata i jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie! Nie wiem jak mogłabym podziękować Lekarzom oraz Pani Rehabilitantce. Wszystko odbyło się bardzo profesjonalnie i przyjemnie, wszystkie wizyty przed operacją, opieka po operacji, wizyty po operacji oraz rehabilitacja. POLECAM GORĄCO!

p. Danuta - 22 lat

Pełen profesjonalizm pod każdym względem - kontakt i konsultacje z lekarzami na najwyższym poziomie. Operacja przeprowadzona perfekcyjnie, opieka szpitalna fantastyczna. Rehabilitacja prowadzona z wielkim zaangażowaniem i indywidualnym podejściem do każdego pacjenta a same efekty rehabilitacji zaskakująco szybkie. Należy również wyróżnić przemiłe podejście i zainteresowanie p. Ewy Nigdzie indziej nie znajdziecie tak wspaniałego zespołu!

p. Gosia - 38 lat

W grudniu ubiegłego roku przeszedłem operację obydwu stawów paluchowych. Nie lubię chwalić dnia przed zachodem słońca, ale upłynęło już 9 miesięcy i z czystym sumieniem mogę powiedzieć że dzięki doktorom Bryłce i Kołodziejskiemu dostałem nową jakość życia. Przed operacją nie byłem w stanie bez bólu przejść 100 metrów i właściwie nigdy nie było lepiej. Teraz wróciłem do sportu, zacząłem biegać i mam nadzieję że zimą pojeżdżę na nartach. Lewa noga nigdy w życiu nie była tak sprawna jak teraz. w prawej ciągle jeszcze pobolewa ścięgno ale jest coraz lepiej. Podpisuję się imieniem i nazwiskiem bo z przyjemnością świadczę o jakości tej usługi medycznej: Marcin Rutkowski

p. Marcin - 27 lat
 • MY W MEDIACH

  Specjaliści z Poradni Chorób Stopy są bardzo często zapraszanymi gośćmi w roli ekspertów, przez telewizję, prasę oraz rozgłośnie radiowe.
  Czytaj więcej
 • DLACZEGO MY?

  Posiadamy wieloletnie doświadczenie w leczeniu zachowawczym i operacyjnym chorób i urazów stopy oraz stawu skokowego.
  Czytaj więcej
 • LECZENIE HALUKSÓW

  Stosujemy nowoczesne metody operacyjne, bez konieczności unieruchomienia w gipsie, używamy najlepszych tytanowych implantów.
  Czytaj więcej
haluksy wkładki
halux