Kostka Arkady przełomem w leczeniu wrastających paznokci!

kostka arkady

Kostka Arkady:

Opatentowane bezpieczne urządzenie (kostka Arkady)

Natychmiastowy rezultat

Doskonały wynik w porównaniu z innymi metodami (znacznie skuteczniejsza niż stosowanie klamer)

Zabieg wykonywany w warunkach szpitalnych a nie w gabinecie kosmetycznym

Sterylne warunki

Nadzór lekarza anestezjologa

Komfort pacjenta

Zabieg wykonywany w znieczuleniu miejscowym podawanym przez lekarza (podolog nie ma prawa podawać znieczulenia a zabieg bez znieczulenia jest bardzo bolesny)

Certyfikowani podolodzy

Korekcja wrastających płytek paznokciowych Metodą Arkady jest przełomem w dziedzinie podologii. Innowacyjne narzędzie jakim jest kostka Arkady pozwala na bezpieczne i skuteczne pozbycie się problemu wrastających paznokci za pomocą nieinwazyjnego zabiegu, który przynosi natychmiastową ulgę.

Kostka Arkady – jak wygląda zabieg:

Sam zabieg trwa około 30-40 minut, podczas którego paznokieć, za pomocą urządzenia jest naprowadzany na prawidłowy tor wzrostu. Paluch, w obrębie którego występuje wrastanie zostaje umieszczony w specjalnym urządzeniu. Wywierany ucisk na środkową część płytki , przy użyciu manipulatorów umieszczonych w korpusie narzędzia unosi brzeg płytki paznokciowej i tę pozycję utrwala się twardniejącą masą akrylową z zawartością srebra, które posiada właściwości bakteriobójcze i przeciwgrzybicze. Po opracowaniu żywica akrylowa wygląda niemal jak paznokieć, płytka nabiera naturalnego i zdrowego wyglądu.

Co wyróżnia Kostkę Arkady:

Ta metoda korekcji cieszy się coraz większą popularnością wśród pacjentów dotkniętych problemem wrastających i wkręcających się paznokci. Popularna metoda korekcji przy użyciu klamry jest niewystarczająca w przypadku trudnych i skomplikowanych przypadków. Metoda Kostki Arkady daje natychmiastowy efekt korekty, co jest przewagą nad innymi metodami. Po uzyskanej korekcie istotne są wizyty kontrolne, wymiana masy akrylowej i stosownie się do zaleceń podologa oraz stosowanie serum arkady, które zapobiega ewentualnym infekcjom grzybiczym i bakteryjnym.

Kostka Arkady – bezpieczeństwo i jakość:

Poradnia Chorób Stopy zapewnia komfort i bezpieczeństwo osoby poddającej się takiej korekcji. Panie Podolog przebyły stosowne szkolenia i posiadają certyfikaty uprawniające do wykonywania tego typu procedury. Istotną kwestią jaką należy podkreślić jest to, że ta metoda korekcji powinna być stosowana ze znieczuleniem miejscowym. Wbrew pozorom ten zabieg należy do procedur medycznych, przy których konieczny jest opieka lekarsko – pielęgniarska. Zgodnie z obowiązującymi przepisami i prawem  znieczulenie może wykonać lekarz. Podolog sam nie może wykonać znieczulenia miejscowego. Dlatego przed wizytą w jakimkolwiek gabinecie, należy dopytać o obecność lekarza. W naszej placówce zabiegi korekcji metodą Kostki Arkady są wykonywane w szpitalu, a znieczulenie wykonuje lekarz. W szczególnych przypadkach  (np: podejrzenie uczulenie na środki znieczulające) jest dostępny również anestezjolog. Podczas wykonywanej procedury niezwykle ważne jest zachowanie zasad aseptyki i antyseptyki (kostka Arkady).

Wychodząc naprzeciw wymaganiom i oczekiwaniom pacjentów, wprowadzamy nową metodę korekcji płytek paznokciowych za pomocą Metody Arkady!

kostka arkady

Konsultacje Chirurga Stopy

 • MY W MEDIACH

  Specjaliści z Poradni Chorób Stopy są bardzo często zapraszanymi gośćmi w roli ekspertów, przez telewizję, prasę oraz rozgłośnie radiowe.
  Czytaj więcej
 • DLACZEGO MY?

  Wieloletnie doświadczenie w leczeniu zachowawczym i operacyjnym chorób i urazów stopy oraz stawu skokowego.
  Czytaj więcej
 • KONTAKT

  Specjalistyczne leczenie chorób i urazów stawu skokowego oraz stopy. Rejestracja i Konsultacje:
  tel. (22) 127-07-07.
  Rejestracja
ortopeda warszawa kraków gdańsk katowice
forum4
Halluks diagnoza