This topic contains 5 replies, has 1 voice, and was last updated by  Dominika 1 year, 3 months ago.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • Author
  Posts
 • #10417 Reply

  Tośka

  Chodziłam na rehabilitację po operacji haluksa do p. Kasi. Przemiła atmosfera, wspaniała rehabilitantka. Musiałam nauczyć się chodzić od nowa. Pani Kasia szybko sprawiła, że moja stopa zaczęła funkcjonować jak nowa. Bardzo miło wspominam ten czas chodzenia na rehabilitację.

  #10445 Reply

  Ania

  Ja chodziłam na rehabilitację po operacji palucha sztywnego na ul. Migdałową do Pani Ani. Jestem bardzo zadowolona z tych spotkań. Pani Ania podczas rehabilitacji, która nie zawsze jest bezbolesna, dbała o cudowną atmosferę. Przy takim nastawieniu nawet mobilizacja blizny wydaje się być przyjemna.

  #10524 Reply

  Patrycja

  Na czym polega rehabilitacja po operacji haluxa? Czy zawsze jest konieczna? Jak dlugo trwa?

  #10565 Reply

  Gosia

  Ja na moją rehabilitację po operacji haluksa chodziłam niecały miesiąc. Dzięki Pani Ani Skulimowskiej moja operowana stópka działa jak nowa:) Oczywiście potrzeba dużo pracy aby uzyskać taki efekt ale warto.

  #11330 Reply

  Martyna

  Na rehabilitacji u specjalisty się nie kończy. Trzeba pamiętać jeszcze o ćwiczeniach w domu. Sprzęt potrzebny możecie znaleźć na Stanleymed.

  #11729 Reply

  Dominika

  Oprócz rehabilitacji i ćwiczeń w domu, ja zainwestowałam jeszcze w wygodne obuwie. Trochę się go naszukałam ale w końcu zdecydowałam się na buciki od Arcopedico. Bardzo wygodne!

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
Reply To: Rehabilitacja po operacji
Your information:

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">