This topic contains 1 reply, has 1 voice, and was last updated by  Mika 8 months, 2 weeks ago.

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • Author
  Posts
 • #13094 Reply

  Krystian Król

  Witam Serdecznie

  Od kilku lat borykam się z problemem prawej stopy i niestety do tej pory nie została postawiona żadna diagnoza. Od około 3-4 lat staram się zdiagonozować problem. Moja prawa stopa jest opuchnięta , w szczególności w okolicy dużego palca. W przestrzeni pomiędzy dużym i następnym palcem jest widoczne uwypuklenie ( coś w rodzaju gózka , kólki ) do tego od ok roku stopa sprawia wrażenie jak by paliła drętwiała . nie wiem już gdzie szukać pomocy i do którego lekarza się udać. Nie wspomnę już ze codzienne korzystanie z obuwia to juz nie przeyjemność tylko kara. Błagam o POMOC ….

  #13095 Reply

  Mika

  Witam serdecznie Panie Krystianie,
  opisywany przez Pana problem jest o tyle trudny, iż wiele innych chorób ogólnoustojowych również może dawać takie objawy – np. problemy z układem krążenia.
  Mogę zaprosić Pana do Poradni Chorób Stopy, polecam wizytę u dr. Adriana Brychcy – doktor zajmuje się również plastyką wałów okołopaznokciowych – zatem jako ortopeda na pewno świetnie się Panem zaopiekuje. Bardzo proszę o telefon w celu zapisu na numer (22) 127-07-07.
  Pozdrawiam i życzę zdrowia.

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
Reply To: Problem z Prawą Stopą
Your information:





<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">