• Zakończenie wakacji z Poradnią Chorób Stopy na Bielanach

  Zakończenie wakacji z Poradnią Chorób Stopy na Bielanach

  W dniu 5 września 2015 odbył się piknik „Żegnaj Lato na Bielanach” w Parku Olszyna. Mieszkańcy dzielnicy i okolic mieli okazję spotkać się z nami oraz otrzymać bezpłatną poradę z zakresu problemów ze stopami. Nasi specjaliści – podolog i fizjoterapeuta starali udzielić się odpowiedzi na wszystkie zadane pytania. Zainteresowani mogli zbadać swoją stopę na podoskopie i otrzymać wskazówki na temat możliwych metod leczenia różnych schorzeń i urazów stopy oraz stawu skokowego, bądź dowiedzieć się z jakimi problemami należy zgłosić się do podologa. Najmłodsi z chęcią poddawali się badaniu, gdyż czekał na nich słodki poczęstunek. Największym zainteresowaniem cieszyły się wkładki ortopedyczne, to o nie najczęściej pytali mieszkańcy Bielan.

  _____bielany

  Dodaj komentarz →
Napisz komentarz
Cancel reply
 • MY W MEDIACH

  Specjaliści z Poradni Chorób Stopy są bardzo często zapraszanymi gośćmi w roli ekspertów, przez telewizję, prasę oraz rozgłośnie radiowe.
  Czytaj więcej
 • DLACZEGO MY?

  Posiadamy wieloletnie doświadczenie w leczeniu zachowawczym i operacyjnym chorób i urazów stopy oraz stawu skokowego.
  Czytaj więcej
 • LECZENIE HALUKSÓW

  Stosujemy nowoczesne metody operacyjne, bez konieczności unieruchomienia w gipsie, używamy najlepszych tytanowych implantów.
  Czytaj więcej