• Poradnia Chorób Stopy w tym roku wzięła udział w akcji Szlachetna Paczka

  Serdecznie dziękujemy za wszelkie wsparcie naszym Pacjentom i Pracownikom. Dzięki Waszej wspaniałej postawie i wielkim sercom prezenty pojechały do potrzebującej rodziny z trójką dzieci: 7-letniego Kacpra, 3-letniego Aleksandra i niespełna rocznego Krzysia.
  Rodzina ta przez kilka ostatnich lat zmaga się z wieloma trudnościami dnia codziennego, takimi jak utrata zatrudnienia, problemy lokalowe i w końcu kredyt na niewielki dom. Mimo tych problemów w ich domu panuje atmosfera miłości, troski i pracy. Pan Robert, jako głowa rodziny, samodzielnie remontuje dom, pracuje, a gdy wraca do domu wyręcza żonę w opiece nad chłopcami.
  Głęboko wierzymy, że nasze wsparcie wywołało uśmiech na ich twarzach i jednocześnie życzymy im Szczęśliwego Nowego Roku.

   

  szlachetna paczka

   

   

  Poradnia Chorób Stopy w tym roku wzięła udział w akcji Szlachetna Paczka
  Oceń
  Dodaj komentarz →
Napisz komentarz
Cancel reply
 • MY W MEDIACH

  Specjaliści z Poradni Chorób Stopy są bardzo często zapraszanymi gośćmi w roli ekspertów, przez telewizję, prasę oraz rozgłośnie radiowe.
  Czytaj więcej
 • DLACZEGO MY?

  Posiadamy wieloletnie doświadczenie w leczeniu zachowawczym i operacyjnym chorób i urazów stopy oraz stawu skokowego.
  Czytaj więcej
 • LECZENIE HALUKSÓW

  Stosujemy nowoczesne metody operacyjne, bez konieczności unieruchomienia w gipsie, używamy najlepszych tytanowych implantów.
  Czytaj więcej
Poradnia Chorób Stopy w tym roku wzięła udział w akcji Szlachetna Paczka
Oceń