• Nowe Forum Poradni Chorób Stopy już dostępne!

  Nowe Forum Poradni Chorób Stopy już dostępne!

  Mamy przyjemność poinformować Państwa o nowo powstałym Forum Poradni Chorób Stopy – kolejnej inicjatywie stworzonej z myślą o internautach odwiedzających naszą stronę internetową.

  Forum dyskusyjne Poradni Chorób Stopy to miejsce, gdzie mamy możliwość porozmawiania o nurtujących kwestiach związanych z wszelkimi aspektami chorób stóp i stawu skokowego – wystarczy wybrać dział i zadać pytanie. Można również podzielić się swoimi wrażeniami i doświadczeniami. Odpowiedzi może udzielić każdy – na naszym forum aktywni są również eksperci Poradni Chorób Stopy. Możesz mieć pewność, że udzielane przez naszych ekspertów informacje cechuje poprawność merytoryczna, której bardzo często brakuje na innych forach, gdzie zdanie może wyrazić każdy, nie zawsze zgodnie z naukowym podejściem do tematu. Serdecznie zachęcamy do korzystania z forum!

  – LINK DO FORUM –

   

  Dodaj komentarz →
Napisz komentarz
Cancel reply
 • MY W MEDIACH

  Specjaliści z Poradni Chorób Stopy są bardzo często zapraszanymi gośćmi w roli ekspertów, przez telewizję, prasę oraz rozgłośnie radiowe.
  Czytaj więcej
 • DLACZEGO MY?

  Posiadamy wieloletnie doświadczenie w leczeniu zachowawczym i operacyjnym chorób i urazów stopy oraz stawu skokowego.
  Czytaj więcej
 • LECZENIE HALUKSÓW

  Stosujemy nowoczesne metody operacyjne, bez konieczności unieruchomienia w gipsie, używamy najlepszych tytanowych implantów.
  Czytaj więcej