• Lekarze oraz Fizjoterapeuci z Poradni Chorób Stopy na sympozjum „Foot and Ankle Current Concepts” we Wrocławiu.

  W dniach 19-20 października odbyło się we Wrocławiu sympozjum „Foot and Ankle Current Concepts”. Celem spotkania było przedstawienie aktualnego stanu wiedzy oraz widocznych na świecie trendów w leczeniu schorzeń i urazów stawu skokowo-goleniowego i stopy. W programie szczegółowo omówiono zagadnienia związane z odpowiednim doborem procedury diagnostycznej i leczniczej w indywidualnych przypadkach. Ponadto poruszano tematy związane z procesami terapeutycznymi wad wrodzonych, uszkodzeń chrzęstnych oraz leczeniem następstw urazów w obrębie stopy i stawu skokowo-goleniowego.
  Doktorzy Krzysztof Bryłka i Paweł Kołodziejski byli autorami pracy dotyczącej strategii postępowania w zerwaniach ścięgna Achillesa. Dodatkowo dr Kołodziejski współprzewodniczył sesji dotyczącej płaskostopia podłużnego, jego diagnostyki i leczenia.

  Lekarze oraz Fizjoterapeuci z Poradni Chorób Stopy na sympozjum „Foot and Ankle Current Concepts” we Wrocławiu.
  Oceń
  Dodaj komentarz →
Napisz komentarz
Cancel reply
 • MY W MEDIACH

  Specjaliści z Poradni Chorób Stopy są bardzo często zapraszanymi gośćmi w roli ekspertów, przez telewizję, prasę oraz rozgłośnie radiowe.
  Czytaj więcej
 • DLACZEGO MY?

  Posiadamy wieloletnie doświadczenie w leczeniu zachowawczym i operacyjnym chorób i urazów stopy oraz stawu skokowego.
  Czytaj więcej
 • LECZENIE HALUKSÓW

  Stosujemy nowoczesne metody operacyjne, bez konieczności unieruchomienia w gipsie, używamy najlepszych tytanowych implantów.
  Czytaj więcej
Lekarze oraz Fizjoterapeuci z Poradni Chorób Stopy na sympozjum „Foot and Ankle Current Concepts” we Wrocławiu.
Oceń