• W hotelu MDM, specjaliści Poradni Chorób Stopy poprowadzili szkolenie pt. „Choroby stopy w praktyce podologa i kosmetologa”.

  Prelegentami sympozjum byli dr Krzysztof Bryłka, dr n. med. Paweł Kołodziejski, dr Adrian Brychcy, mgr fizjoterapii Kaja Nowicka, podolog Ewa Kopaczewska.
  Wszystkie wykłady były niezwykle ciekawe, opiewały w obszerną dokumentację zdjęciową z ciekawymi przypadkami medycznymi.
  Przybyło ponad 60 podologów i kosmetologów, którzy aktywnie brali udział w spotkaniu, a na koniec otrzymali Certyfikaty Uczestnictwa.
  Gratulujemy prelegentom, a uczestnikom dziękujemy za liczne przybycie i mamy nadzieję spotkać się ponownie.

  W hotelu MDM, specjaliści Poradni Chorób Stopy poprowadzili szkolenie pt. „Choroby stopy w praktyce podologa i kosmetologa”.
  Oceń
  Dodaj komentarz →
 • Opublikowany przez Swietlana Szybińska w 25 maja 2018, 18:10

  Bardzo fajne i pouczające szkolenie.Tematycznie dobrane. Świetne wykłady.Bardzo dużo się dowiedziałam o operacji chorób stopy i stawu skokowego o problemach wrastajacych paznokci i dużo dużo innych rzeczy naprz leczenia halluksów bez konieczności unieruchomienia w gipsie.

  Odpowiedz →
Napisz komentarz
Cancel reply
 • MY W MEDIACH

  Specjaliści z Poradni Chorób Stopy są bardzo często zapraszanymi gośćmi w roli ekspertów, przez telewizję, prasę oraz rozgłośnie radiowe.
  Czytaj więcej
 • DLACZEGO MY?

  Posiadamy wieloletnie doświadczenie w leczeniu zachowawczym i operacyjnym chorób i urazów stopy oraz stawu skokowego.
  Czytaj więcej
 • LECZENIE HALUKSÓW

  Stosujemy nowoczesne metody operacyjne, bez konieczności unieruchomienia w gipsie, używamy najlepszych tytanowych implantów.
  Czytaj więcej
W hotelu MDM, specjaliści Poradni Chorób Stopy poprowadzili szkolenie pt. „Choroby stopy w praktyce podologa i kosmetologa”.
Oceń