• Dr Paweł Kołodziejski i dr Krzysztof Bryłka na „World Foot and Ankle Congress 2017”

  W dniach 29-30 września 2017 roku odbył się w Lizbonie światowy kongres IFFAS (International Federation of Foot & Ankle Societies). Pomiędzy chirurgami stopy z Europy, Ameryki Północnej, Ameryki Południowej Azji, Afryki i Australii znaleźli się również dwaj nasi Doktorzy: Krzysztof Bryłka i Paweł Kołodziejski. Poruszano tematykę leczenia schorzeń takich jak paluch sztywny, paluch koślawy, płaskostopie, schorzenia ścięgna Achillesa, stopa Charcot i innych. Skupiono się również nad zasadami prawidłowego leczenia urazów stopy i stawu skokowego jak też ich następstw. Omawiano miejsce chirurgii miniinwazyjnej oraz artroskopii i tenoskopii w leczeniu urazów dalszego odcinka kończyny dolnej. Kongres był okazją do zapoznania się z różnym spojrzeniem na leczenie patologii stopy i stawu skokowego w różnych częściach Świata.

  Dr Paweł Kołodziejski i dr Krzysztof Bryłka na „World Foot and Ankle Congress 2017”
  Oceń
  Dodaj komentarz →
Napisz komentarz
Cancel reply
 • MY W MEDIACH

  Specjaliści z Poradni Chorób Stopy są bardzo często zapraszanymi gośćmi w roli ekspertów, przez telewizję, prasę oraz rozgłośnie radiowe.
  Czytaj więcej
 • DLACZEGO MY?

  Posiadamy wieloletnie doświadczenie w leczeniu zachowawczym i operacyjnym chorób i urazów stopy oraz stawu skokowego.
  Czytaj więcej
 • LECZENIE HALUKSÓW

  Stosujemy nowoczesne metody operacyjne, bez konieczności unieruchomienia w gipsie, używamy najlepszych tytanowych implantów.
  Czytaj więcej
Dr Paweł Kołodziejski i dr Krzysztof Bryłka na „World Foot and Ankle Congress 2017”
Oceń