• Dr Krzysztof Bryłka wykładowcą na IV Międzynarodowej Konferencji Chirurgii Stopy

  Dr Krzysztof Bryłka wykładowcą na IV Międzynarodowej Konferencji Chirurgii Stopy

  Już po raz czwarty w litewskim Wilnie spotkali się ortopedzi szczególnie zainteresowani chirurgią stopy i stawu skokowego. Tematem przewodnim spotkania było leczenie deformacji pourazowych. W szczególności poruszano takie zagadnienia jak postępowanie po złamaniach kostek goleni, kości piętowej, uszkodzeniach stawu Lisfranca oraz stawów stopy. Doktor Krzysztof Bryłka z Poradni Chorób Stopy wygłosił wykład pt.”Sequellae of the MTP I injuries” („Następstwa urazów stawu śródstopno-paluchowego”). W wykładzie doktor przedstawił takie zagadnienia jak leczenie operacyjne i nieoperacyjne złamań trzeszczek, leczenie skręceń stawu MTP I tzw turf toe, leczenie operacyjne palucha sztywnego, w tym także zastosowanie endoprotezoplastyki w leczeniu schorzeń stawu MTP I .

  k_brylka wyklad1

  Dodaj komentarz →
Napisz komentarz
Cancel reply
 • MY W MEDIACH

  Specjaliści z Poradni Chorób Stopy są bardzo często zapraszanymi gośćmi w roli ekspertów, przez telewizję, prasę oraz rozgłośnie radiowe.
  Czytaj więcej
 • DLACZEGO MY?

  Posiadamy wieloletnie doświadczenie w leczeniu zachowawczym i operacyjnym chorób i urazów stopy oraz stawu skokowego.
  Czytaj więcej
 • LECZENIE HALUKSÓW

  Stosujemy nowoczesne metody operacyjne, bez konieczności unieruchomienia w gipsie, używamy najlepszych tytanowych implantów.
  Czytaj więcej