• Dr Artur Pisarski uczestniczył w szkoleniu z zaawansowanych technik artroskopowych stawu skokowego

  Dr Artur Pisarski uczestniczył w szkoleniu z zaawansowanych technik artroskopowych stawu skokowego

  Dr Artur Pisarski uczestniczył w szkoleniu z zaawansowanych technik artroskopowych stawu skokowego w Life and Health Sciences Research Institute(ICVS), School of Medicine, University of Minho, Braga w Portugalii.
  Szkolenie jest pod patronatem ESSKA (European Society of Sports Traumatology Knee Surgery and Arthroscopy), przewodniczył mu dr Helder Pereira obecny prezydent sekcji ESSKA- AFAS (Sekcji Stopy i Stawu Skokowego).
  Dzięki temu szkoleniu dr Pisarski poszerzył wiedzę z zakresu artroskopowych technik operacyjnych stawu skokowego. Artroskopia stawu skokowego jest bardzo dynamicznie rozwijającą się dziedziną ortopedii i medycyny sportowej w ostatnich latach – umożliwia w sposób małoinwazyjny leczenie przewlekłych i ostrych pourazowych schorzeń stawu skokowego szczególnie u sportowców czy osób aktywnych fizycznie. Wiąże się to z krótszą rehabilitacją i szybkim powrotem do aktywności sportowej.

  Dodaj komentarz →
Napisz komentarz
Cancel reply
 • MY W MEDIACH

  Specjaliści z Poradni Chorób Stopy są bardzo często zapraszanymi gośćmi w roli ekspertów, przez telewizję, prasę oraz rozgłośnie radiowe.
  Czytaj więcej
 • DLACZEGO MY?

  Posiadamy wieloletnie doświadczenie w leczeniu zachowawczym i operacyjnym chorób i urazów stopy oraz stawu skokowego.
  Czytaj więcej
 • LECZENIE HALUKSÓW

  Stosujemy nowoczesne metody operacyjne, bez konieczności unieruchomienia w gipsie, używamy najlepszych tytanowych implantów.
  Czytaj więcej