• Doktorzy na Kongresie Polskiego Towarzystwa Stopy i Stawu Skokowo-Goleniowego

  W tym roku w dniach 12-14 października odbył się w Jastarni już ósmy kongres PFAS (Polskiego Towarzystwa Stopy i Stawu Skokowo-Goleniowego). Wzięło w nim udział czterech Doktorów z naszej Poradni: Krzysztof Bryłka, Paweł Kołodziejski, Artur Pisarski i Adrian Brychcy. Udział był tym bardziej cenny, że nasi Doktorzy przedstawili efekty swojej pracy. Doktor Krzysztof Bryłka omówił zagadnienie neuralgii Mortona i przewodniczył sesji naukowej dotyczącej schorzeń palucha i palców. Doktor Paweł Kołodziejski znalazł się w Komitecie Naukowym zjazdu, przedstawił pracę dotyczącą leczenia palucha sztywnego zabiegiem zwanym cheilectomią oraz poruszył temat leczenia operacyjnego palców młotkowatych. Dodatkowo był prowadzącym sesję naukową dotyczącą palucha koślawego. Adrian Brychcy zaprezentował sposoby leczenia powikłań infekcyjnych po urazach stawu skokowego. Kongres był także doskonałą okazją do spotkań towarzyskich z Kolegami z całej Polski zajmującymi się chirurgią stopy i stawu skokowego.

  Doktorzy na Kongresie Polskiego Towarzystwa Stopy i Stawu Skokowo-Goleniowego
  Oceń
  Dodaj komentarz →
 • Opublikowany przez Anna w 1 grudnia 2017, 21:11

  Od jakiegoś czasu na lewej nodze pojawia się twardy guz na zewnętrznej stronie stopy jest to twarde i bolesne byłam u lekarza rodzinnego stwierdził że to jest zwyrodnienie po naciśnięciu mocnym przez lekarza na jakiś czas znikło ale znowu się pokazało co to może być i jak to leczyć,ps.nogę wielokrotnie skręciłam zwłaszcza lewą prawą też się zdarzyło ale częściej lewą płaskostopie mam od urodzenia proszę o poradę

  Odpowiedz →
Napisz komentarz
Cancel reply
 • MY W MEDIACH

  Specjaliści z Poradni Chorób Stopy są bardzo często zapraszanymi gośćmi w roli ekspertów, przez telewizję, prasę oraz rozgłośnie radiowe.
  Czytaj więcej
 • DLACZEGO MY?

  Posiadamy wieloletnie doświadczenie w leczeniu zachowawczym i operacyjnym chorób i urazów stopy oraz stawu skokowego.
  Czytaj więcej
 • LECZENIE HALUKSÓW

  Stosujemy nowoczesne metody operacyjne, bez konieczności unieruchomienia w gipsie, używamy najlepszych tytanowych implantów.
  Czytaj więcej
Doktorzy na Kongresie Polskiego Towarzystwa Stopy i Stawu Skokowo-Goleniowego
Oceń