• Doktorzy Paweł Kołodziejski i Krzysztof Bryłka odwiedzili doktora Borysa Wesselera pracującego w Diakonissenkrankenhaus w Lipsku

  Doktorzy Paweł Kołodziejski i Krzysztof Bryłka odwiedzili doktora Borysa Wesselera pracującego w Diakonissenkrankenhaus w Lipsku

  W grudniu 2014 roku doktorzy Paweł Kołodziejski i Krzysztof Bryłka odwiedzili doktora Borysa Wesselera pracującego w Diakonissenkrankenhaus w Lipsku. Wizyta była doskonałą okazją do wymiany doświadczeń dotyczących chirurgii przodostopia. Poruszano takie zagadnienia jak: efektywność korekcji zaawansowanych deformacji o typie paluch koślawy, zastosowanie nowych implantów do chirurgii stopy. Szczególna uwaga została zwrócona na podzielenie się doświadczeniami odnośnie użycia nowych płytek do operacji palucha koślawego metodą Lapidusa. Płytki te są implantowane od strony przyśrodkowo-podeszwowej, zapewniają lepsze i szybsze gojenie. Stosujemy tą metodę jako pierwsi w Polsce.

  Dodaj komentarz →
 • Opublikowany przez Kazimierz w 22 stycznia 2015, 12:36

  Szanowni Państwo,
  Uprzejmie proszę o odpowiedz czy Państwo przyjmujecie w ramach ubezpieczenia zdrowotnego,czy tylko realizujecie wizyty komercyjne? Jaki jest czas oczekiwania na wizytę ? (chodzi o specjalistę od stawu skokowego).

  Odpowiedz →
Napisz komentarz
Cancel reply
 • MY W MEDIACH

  Specjaliści z Poradni Chorób Stopy są bardzo często zapraszanymi gośćmi w roli ekspertów, przez telewizję, prasę oraz rozgłośnie radiowe.
  Czytaj więcej
 • DLACZEGO MY?

  Posiadamy wieloletnie doświadczenie w leczeniu zachowawczym i operacyjnym chorób i urazów stopy oraz stawu skokowego.
  Czytaj więcej
 • LECZENIE HALUKSÓW

  Stosujemy nowoczesne metody operacyjne, bez konieczności unieruchomienia w gipsie, używamy najlepszych tytanowych implantów.
  Czytaj więcej