ortopeda haluksyhaluksy ortopeda warszawa

W Poradni Chorób Stopy oferujemy kompleksową rehabilitację stopy i stawu skokowego poprzez połączenie terapii manualnej, fizykoterapii i specjalnie dobranych ćwiczeń indywidualnych. Celem naszej pracy jest zapewnienie kompleksowej opieki Pacjentom z chorobami i urazami stopy oraz stawu skokowego przy użyciu metod opartych na wiedzy i wypracowanym przez lata doświadczeń. Bazując na nowoczesnych programach terapeutycznych specjalizujemy się w prowadzeniu rehabilitacji: po operacjach stawu skokowego, stopy i ścięgna Achillesa, po urazach (złamania, skręcenia, urazy sportowe, uszkodzenia ścięgna Achillesa), chorób stopy i stawu skokowego leczonych nieoperacyjnie.

Nasze Motto:

Celem naszej pracy jest zapewnienie kompleksowej opieki pacjentom z chorobami i urazami stopy oraz stawu skokowego przy użyciu metod opartych na wiedzy i wypracowanym przez lata doświadczeń.

Katarzyna Bażant - Fizjoterapeuta

Aktualności - Rehabilitacja:

  • 10 PAŹ 16
  • 0
  Weekendowy 20-sto godzinny kurs podologiczny z mgr Elżbietą Szczepańską

  Weekendowy 20-sto godzinny kurs podologiczny z mgr Elżbietą Szczepańską

  Serdecznie zapraszamy na szkolenie weekendowe 20-sto godzinne: praca dłutem i skalpelem oraz korekta wrastających paznokci metodą rosa frasera i onyclip. Kurs kierowany jest do osób, które posiadają wiedzę i umiejętności przeprowadzenia podstawowego zabiegu podologicznego . Celem szkolenia jest prawidłowe różnicowanie zmian nadmiernego rogowacenia w obrębie stopy oraz prawidłowe ich usuwanie i zaopatrzenie. Deformacja płytki paznokciowej

  • 09 PAŹ 16
  • 0
  Konferencja Knee&Ankle Current Concept, Kraków w dniach 7-8 października 2016 roku

  Konferencja Knee&Ankle Current Concept, Kraków w dniach 7-8 października 2016 roku

  Nasze fizjoterapeutki Katarzyna Bażant i Anna Skulimowska oraz dr Artur Pisarski uczestniczyli w konferencji Knee&Ankle Current Concept, która odbyła się w Krakowie w dniach 7-8 października 2016 roku. Podczas sympozjum omawiane były zagadnienia najnowszych trendów leczenia operacyjnego oraz fizjoterapii w uszkodzeniach stawu kolanowego i skokowego. Tematem przewodnim były uszkodzenia chrząstki stawowej.

Zdiagnozuj swoją chorobę:Halluks diagnoza

Tu nas znajdziesz:

Zaproponuj nas znajomym:

Share on FacebookGoogle+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInDigg thisshare on TumblrShare on RedditBuffer this pageShare on StumbleUponFlattr the authorEmail to someone

ul. Bartnicza 4a, 03-358 Warszawa