ortopeda haluksyhaluksy ortopeda warszawa

W Poradni Chorób Stopy oferujemy kompleksową rehabilitację stopy i stawu skokowego poprzez połączenie terapii manualnej, fizykoterapii i specjalnie dobranych ćwiczeń indywidualnych. Celem naszej pracy jest zapewnienie kompleksowej opieki Pacjentom z chorobami i urazami stopy oraz stawu skokowego przy użyciu metod opartych na wiedzy i wypracowanym przez lata doświadczeń. Bazując na nowoczesnych programach terapeutycznych specjalizujemy się w prowadzeniu rehabilitacji: po operacjach stawu skokowego, stopy i ścięgna Achillesa, po urazach (złamania, skręcenia, urazy sportowe, uszkodzenia ścięgna Achillesa), chorób stopy i stawu skokowego leczonych nieoperacyjnie.

Nasze Motto:

Celem naszej pracy jest zapewnienie kompleksowej opieki pacjentom z chorobami i urazami stopy oraz stawu skokowego przy użyciu metod opartych na wiedzy i wypracowanym przez lata doświadczeń.

Katarzyna Bażant - Fizjoterapeuta

Aktualności - Rehabilitacja:

  • 16 STY 17
  • 0
  Fizjoterapeutki z naszej Poradni na szkoleniu Anatomy Trains

  Fizjoterapeutki z naszej Poradni na szkoleniu Anatomy Trains

  Ostatnie cztery dni fizjoterapeutki z naszej Poradni mgr Ludwika Kosior i mgr Ewelina Sztękiel spędziły na szkoleniu Anatomy Trains Structure and Function, które odbywało się w Warszawie.

  • 12 STY 17
  • 1
  Zapraszamy na kolejną edycję kursu dla fizjoterapeutów w dniach 4-5 marca 2017

  Zapraszamy na kolejną edycję kursu dla fizjoterapeutów w dniach 4-5 marca 2017

  Cel kursu:  Nabycie przez kursantów praktycznych umiejętności w zakresie właściwej diagnostyki, planowania i przeprowadzenia fizjoterapii w leczeniu zachowawczym i pooperacyjnym uszkodzeń oraz chorób stawu skokowego i stopy. Większą część kursu wypełnią zajęcia praktyczne, podczas których uczestnicy poznają techniki z zakresu terapii manualnej stawów i tkanek miękkich. Kurs dla:  – fizjoterapeutów, – studentów fizjoterapii (minimum ostatni

  • 19 GRU 16
  • 0
  Pracownicy Poradni Chorób Stopy na szkoleniu z plastyki wałów okołopoznokciowych

  Pracownicy Poradni Chorób Stopy na szkoleniu z plastyki wałów okołopoznokciowych

  17.12.2016 pracownicy Poradni Chorób Stopy dr Adrian Brychcy i podolodzy Ewa Kopaczewska i Kinga Głowacka uczestniczyli w szkoleniu dotyczącym plastyki wałów okołopaznokciowych i opieki nad pacjentem po zabiegu. Szkolenie odbyło się we Wrocławiu w Gabinecie Zdrowej Stopy pod okiem specjalistów dr Urszuli Stanek-Szewczyk i podolog Dominiki Bilik. Tym samym Poradnia poszerza zakres usług podologicznych na

  • 15 GRU 16
  • 0
  W piątek 16.12.2016. Poradnia Chorób Stopy czynna do godz. 17:00

  W piątek 16.12.2016. Poradnia Chorób Stopy czynna do godz. 17:00

  Szanowni Państwo, w związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia i spotkaniem świątecznym naszych pracowników uprzejmie informujemy, że w piątek 16.12.2016. nasze placówki będą czynne do godz. 17:00. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

Zdiagnozuj swoją chorobę:Halluks diagnoza

Tu nas znajdziesz:

Zaproponuj nas znajomym:

ul. Bartnicza 4a, 03-358 Warszawa