podologia

USŁUGI PODOLOGICZNE:

Rodzaj zabieguCena
Konsultacja podologiczna (darmowa przy wykonywaniu zabiegu)od 50,-
Pedicure leczniczyod 140,-
Pedicure leczniczy z malowaniem klasycznymod 160,-
Pedicure leczniczy z malowaniem hybrydowymod 190,-
Pedicure leczniczy stopy cukrzycowejod 140,-
Wrastajace paznokcie - dodanie tamponadod 15,-
Wrastajace paznokcie - klamra drutowa (FRAZER)140,-
Wrastajace paznokcie - kontrola klamry i usuwanie60,-
Odciski - usuwanie60,-
Modzele - usuwanie60,-
Nagniotki - usuwanie60,-
Brodawki i kurzajki - usuwanie60,-
Kolejne usuwanie30,-
Rekonstrukcja paznokciaod 80,-
Dodawanie opatrunków aktywnychod 20,-
Dodawanie obciazeniaod 25,-
Usuwanie hybrydyod 20,-
Badanie mykologiczne - wymazod 80,-
Badanie mykologiczne - zeskrobinyod 100,-
Popekane stopy - leczenieod 70,-

PREPARATY:

PreparatyCennik
Callusan Forte44,-
Callusan Rapid44,-
Callusan Fresh Vinum44,-
Callusan Hydro39,-
Callusan Extra39,-

dobry podolog warszawa

KILKA SŁÓW NA TEMAT PODOLOGII:

PODOLOGIA:

Podologia – medycyna podejmująca temat podologii jest dziedziną jeszcze dość mało popularną i mało rozpowszechnioną w Polsce. Głównymi jej zagadnieniami jest diagnostyka wad i zniekształceń a także zaburzeń funkcjonowania stopy. Podologia to nazwa pochodząca od greckiego Podolog, czyli stopa i Logos, czyli nauka. Dziedzina Podologii stara się pomóc osobom, z niedostateczną wiedzą, dotyczącą przyczyny ich cierpienia i trapiącego bólu w obrębie własnych stóp pacjentów. Dobrego podologa cechuje umiejętność rozpoznania dolegliwości z którymi zmaga się pacjent. Nie znaczy to, że łatwo jest znaleźć podologa z takimi cechami, natomiast myśląc „dobry podolog Warszawa” – jako region w którym potrzebują Państwo zasięgnąć pomocy medycznej w dziedzinie podologii to dobry kierunek myślenia. Zapraszamy do naszego gabinetu, gdzie uzyskają Państwo odpowiedzi na trapiące Państwa dolegliwości ze stopami, zarówno te z którymi borykają się Państwo już od jakiegoś czasu bez właściwie postawionej diagnozy, jak i te świeże, które przytrafiły się Państwu niedawno, lub niestety przy okazji jakich kol wiek niefortunnych kontuzji. Tutaj otrzymacie Państwo rzetelna poradę, diagnostykę i dobierzemy Państwu najlepsze leczenie z możliwych dostępnych technologicznie. Dobry podolog Warszawa, tj. w miejscu Poradnia Stopy, pomoże Państwu powrócić do zdrowia w stopniu najlepszym z możliwych do osiągnięcia. To wszystko dzięki dostępu do nowoczesnych technologii medycznych dostępnych na rynku w tej dziedzinie, a także umiejętnościom i wiedzy medycznej w dziedzinie podologii naszych lekarzy, którzy zawsze wychodzą naprzeciw pacjentom i ich dolegliwościom.

podologia

PODOLOGIA WARSZAWA:

W centrum podologii pacjenci mają zapewnioną kompleksową diagnostykę, leczenie i profilaktykę w obrębie schorzeń skóry stóp i paznokci. Klinika podologii Warszawa jest częścią Poradni Chorób Stopy, która jest wysoko-wyspecjalizowaną placówką medyczną zajmującą się leczeniem chorób i urazów stopy i stawu skokowego. Jesteśmy jedynym takim ośrodkiem w Polsce, który swoim pacjentom zapewnia złożoną diagnostykę i leczenie chorób stóp.
Podologia zajmuje się leczeniem skóry stóp i paznokci. Jest dziedziną medycyny, która wymaga od podologa wiedzy z zakresu nauk medycznych takich jak: chirurgia, ortopedia, dermatologia, diabetologia, opatrywanie ran. Podolog diagnozuje i prowadzi indywidualnie dostosowane leczenie, m.in. zakłada specjalistyczne opatrunki i odciążenia miejsc będących ogniwem bólu, rekonstruuje zniszczone płytki paznokcia, usuwa zrogowaciały naskórek, udziela porad na temat profilaktyki i pielęgnacji stóp, prawidłowych zasad higieny, w razie potrzeby kieruje do innych secjalistów (podolog Warszawa). Do gabinetu podologicznego powinni zgłosić się osoby z takimi dolegliwościami i schorzeniami:

– wrastające paznokcie i deformacje płytki paznokcia,
– modzele i odciski,
– pękające pięty,
– brodawki wirusowe (kurzajki),
– nadmiernie narastający, zrogowaciały naskórek,
– problemy stopy cukrzycowej.

podologia warszawa

PODOLOG WARSZAWA:

Choroby stóp maja różne podłoże i przyczyny. Należą do nich przede wszystkim choroby cywilizacyjne jak otyłość lub cukrzyca, brak aktywności fizycznej lub jej nadmiar, nieodpowiednie, źle dobrane obuwie, nieodpowiednia higiena i profilaktyka, niedostateczna diagnostyka i źle dobrane leczenie lub bagatelizowanie problemu.
Profesjonalny gabinet podologiczny powinien stosować najwyższe standardy higieny. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych pacjentów (w centrum podologii Warszawa) stosujemy własne autoklawy do sterylizacji narzędzi używane m.in. w gabinetach lekarskich i stomatologicznych. Posługujemy się specjalistycznym sprzętem i narzędziami oraz wysokiej jakości preparatami leczniczymi i kosmetykami pielęgnacyjnymi. Nasze gabinety są jedno – stanowiskowe co zapewnia komfort i dyskrecję naszym pacjentom. Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych pacjentów udostępniliśmy nasze gabinety w dwóch dzielnicach: klinka podologii Warszawa Targówek i Ursynów, tym samym ułatwiając dotarcie dla pacjentów z północnej i południowej części Warszawy.

centrum podologii warszawa

KLINIKA I CENTRUM PODOLOGII WARSZAWA:

Nasi Podolodzy (w klinika centrum podologii Warszawa):

Ewa Kopaczewska:
Absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. Jest doświadczonym podologiem z kilkuletnią praktyką. Brała udział w licznych specjalistycznych szkoleniach i konferencjach z zakresu diagnostyki, leczenia i profilaktyki schorzeń stóp, skóry i paznokci. Jest redaktorem artykułów do prasy branżowej.

mgr Elżbieta Szczepańska:
Wykładowca i koordynator specjalności podologia w Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. Podologią zajmuje się od kilkunastu lat, dbając o rozwój tej dziedziny w Polsce. Jest szkoleniowcem i prelegentem na licznych kongresach branżowych. Rozpoczęła doktorat z zakresu innowacyjnych systemów korekty wrastających paznokci.

dobry podolog warszawa

Tagi: podologia, podologia Warszawa, dobry podolog Warszawa, podolog Warszawa, klinika podologii warszawa, centrum podologii Warszawa 

 

PORADNIA CHORÓB STOPY: PODOLOGIA, PODOLOGIA WARSZAWA, DOBRY PODOLOG WARSZAWA, PODOLOG WARSZAWA, CENTRUM PODOLOGII WARSZAWA

Skontaktuj się z nami i umów na wizytę: (22) 127-07-07

haluksy

Sprawdź więcej informacji:

 

KILKA SŁÓW NA TEMAT PODOLOGII:

Dobry podolog Warszawa jest lekarzem samodzielnie rozpoznającym zmiany patologiczne na stopach, przeprowadzającym właściwe zabiegi oraz kierującym pacjenta do kolejnego właściwego lekarza specjalizującego się w medycynie wykraczającej poza dziedzinę podologii. Diagnoza i badanie podologiczne dają możliwość wczesnego rozpoznania schorzenia oraz skierowania chorego do właściwego lekarza specjalisty, a co za tym idzie – zwiększenie szansy powstrzymania postępowania zmian w chorej kończynie, a nawet poza nią.

Lekarz podolog Warszawa jest odpowiednio przysposobiony do profesjonalnej i należytej obsługi pacjentów z grupy ryzyka; są to m. in. Schorzenia typu: cukrzyca, choroba hemofilii lub reumatyzm. Podolog to doradca udzielający wskazóweki dotyczące pielęgnacji stóp oraz zastosowania specjalistycznych preparatów kosmetycznych oraz leków. Lekarz ten wyposażony jest również w wiedzę w jaki sposób stosować podstawowe środki farmaceutyczne, protetyczne w celu odciążenia w szczególności zagrożonych przez choroby stóp. Lekarz czyni to przy pomocy specjalistycznych opatrunków oraz ortez (klinika podologii Warszawa).
Istotnym jest więc aby podolog był lekarzem zawsze w zasięgu pacjentów i co się z tym wiąże- gabinet umiejscowiony był w miejscu łatwo dostępnym dla pacjentów z całego kraju. Dlatego też lokalizacja, gdzie możemy znaleźć dobrego lekarza pod utartym hasłem – dobry podolog warszawa – nie jest tu bez znaczenia, a także samo umiejscowienie naszego gabinetu w stolicy, tak aby wszyscy chorzy borykający się ze schorzeniami stóp mogli łatwo dotrzeć do najlepszych specjalistów w dziedzinie podologii. Zapraszamy do naszego gabinetu, gdzie „dobry podolog Warszawa” – to najlepsza z możliwych odpowiedzi na trapiące Państwa dolegliwości ze stopami, zarówno te z którymi borykają się Państwo już od jakiegoś czasu bez właściwie postawionej diagnozy, jak i te świeże, które przytrafiły się Państwu niedawno, lub niestety przy okazji jakich kol wiek niefortunnych kontuzji.

Podologia jest dziedziną medycyny skupiającą się na badaniu oraz leczeniu chorych stóp, a także stawów. Specjalista w tej dziedzinie – podolog to z kolei lekarz którego działania medyczne skupiają się na rozeznawaniu się w zmianach, także zapobieganiu patologiom, oraz przeprowadzaniu zabiegów niosących ulgę pacjentom oraz odpowiedzialnym za sprawne przeprowadzanie terapii (dobry podolog Warszawa). Lekarz podolog jest również lekarzem specjalistą w zakresie profilaktyki, zapewniającym profesjonalne doradztwo i rozpowszechniającym wiedzę odnoszącą się do właściwej higieny stóp – centrum i klinika podologii Warszawa.
Dobry podolog Warszawa – czyli Poradnia Stopy równoważy się z zapewnieniem kompleksowych usług w zakresie profilaktyki oraz leczenia zmian patologicznych stóp.

Podologia Warszawa jest dziedziną medycyny zajmującą się diagnostyką oraz leczeniem schorzeń stóp. Dobrze wyposażony gabinet podologiczny zarówno w urządzenia pomagające zweryfikować dokładny rodzaj schorzeń stóp w celu postawienia właściwej diagnozy oraz przeprowadzenia odpowiedniego leczenia uśmierzającego dolegliwości i bóle stóp z jakimi się zmaga duża część społeczeństwa często nie wiedząc do jakiego lekarza udać się ze schorzeniem.
Dlatego też wychodzimy do Państwa z naszą ofertą – podolog Warszawa – to najlepszy podolog w okolicy z poradni Stopy. Poradnia Stopy to specjalistyczna lecznica ciesząca się świetną opinią naszych pacjentów. Nasza klinika powstała z zamysłem o pacjentach chcących zadbać o  właściwe zdrowie i dobrą kondycję stóp pod względem kosmetycznym, profilaktycznym i leczniczych (podologia, podologia Warszawa, dobry podolog Warszawa, podolog Warszawa, centrum podologii Warszawa) .
Podologia jest szybko rozwijającą się dziedziną nauki, która w zachodnim regionie świata wyodrębniła się jako specjalizacja medyczna. Dziedzina ta łączy wiedzę z tematyki anatomii, dermatologii, ortopedii oraz diabetologii, a także angiologii. Właśnie poprzez połączenie różnorodnej tematyki wiedzy oraz praktycznego ich zastosowania , lekarz podolog jest uposażony w kwalifikacje aby móc skutecznie leczyć schorzenia kończyn dolnych pacjentów w zakresie profilaktyki oraz pielęgnacji stóp w schorzeniach jak wysoka potliwość, zaburzenia rogowacenia, zaburzenia wzrostu paznokci, pielęgnacji stopy cukrzycowej, diagnostyki schorzeń zakaźnych stóp, brodawek wirusowych, wad stóp oraz ich korekcji przez dobór butów, ortez, wkładek ortopedycznych i dobranych indywidualnie ćwiczeń rehabilitacyjnych.
Podolog Warszawa – Poradnia Stopy – Centrum Podologii Warszawa – jest to gabinet, który zapewnia najlepszą jakość usług w zakresie zdrowia oraz profilaktyki schorzeń stóp. Nasze centrum wyposażone jest w najnowocześniejszy sprzęt, który umożliwia wykonywanie zabiegów w warunkach zapewniających komfort naszym pacjentom. Oferujemy kompleksowy zakres usług, takich jak zabiegi pielęgnacyjne stóp zdrowych a także zapobiegania i leczenia schorzeń stóp u dzieci, kobiet w ciąży, osób z niepełnosprawnościami, osób starszych, diabetykówczy sportowców – podologia Warszawa.

Cel stanowiący dla nas podstawę to pozbycie się dolegliwości, trapiących naszych pacjentów oraz przywrócenie im komfortu chodzenia. Zabiegi dla naszych pacjentów dobieramy indywidualnie w zależności od potrzeb i wskazań medycznych (centrum podologii Warszawa). Obszary naszego działania to np. korekcja wrastających paznokci- klamry, usuwanie odcisków czy modzeli, leczenie problemu pękających pięt, zajmujemy się również rekonstrukcją paznokcia, zmienionego pod wpływem choroby, bądź uszkodzonego mechanicznie – dobry podolog Warszawa tylko w Poradni Chorób Stopy – podologia, podologia Warszawa, dobry podolog Warszawa, podolog Warszawa, centrum podologii Warszawa.

PODOLOGIA WARSZAWA

– Podologia Warszawa jest dziedziną medycyny, która ukierunkowana jest na profilaktykę, diagnozowanie oraz leczenie chorób stóp.

Podologia Warszawa – przyczyny powstawania chorób stóp:

Jakie mogą być przyczyny powstawania chorób stóp? Do najczęstszych zalicza się choroby cywilizacyjne między innymi cukrzycę, otyłość, zmiany naczyniowe, jak również niewłaściwe nawyki żywieniowe, siedzący tryb życia, brak bądź nadmierna aktywność fizyczna oraz źle dobrane, zbyt ciasne obuwie. Poza osobami cierpiącymi na schorzenia stóp, z zabiegów podologicznych (podologia Warszawa) mogą korzystać osoby, które mają problemy z codzienną pielęgnacją stóp, osoby, które nie potrafią poradzić sobie z nadmiernie narastającym naskórkiem, z pękaniem skóry na stopach, z modzelami i odciskami, z zbyt twardymi paznokciami oraz osoby, u których zmagające się z nadmierną potliwością stóp.

Podologia Warszawa – co to jest?

Nowoczesna medycyna leczenia schorzeń stóp nazywa się podologią. Jest to dziedzina medycyny zajmująca się przede wszystkim zabiegami w umiejscowionych w okolicy stóp. Niebagatelną wagę więc w medycynie ma zawód lekarza podologa na świecie, choć w Polsce jest jeszcze dość mało znany, jednakże w innych krajach Europy, szczególnie zachodniej cieszy się dużą popularnością od wielu już lat. W Polsce największą częstotliwościa odwiedzin cieszą się duże miasta, a w szczególności podologia Warszawa to bardzo często poszukiwane hasło, gdy pacjenci z konkretnymi urazami stóp rozglądają się za dobrym specjalista w tej dziedzinie. Natomiast we wspomnianej Europie zachodniej podologia Warszawa cieszy się największym zainteresowaniem  się w Niemczech. Fundamentalnym zadaniem podologa jest podejmowanie profilaktyki stóp. Jest to czas kiedy w obrębie stóp nie dzieje się jeszcze nic co powinno niepokoić pacjenta, a wtedy lekarz podolog sprawdza okresowo stopę. Kiedy dochodzi już do zaniedbania stopy, albo też stopa jest już chora profilaktyka jako jedyna pomoc nie będzie wystarczalna, wtedy lekarz podolog może podjąć się wykonywania zabiegów i odpowiednich terapii leczniczych służących poprawie zdrowia oraz zmniejszenia boleści zaniedbanego odcinka stopy. Specjalista od PODOLOGIA WARSZAWA rozeznaje się w zmianach patologicznych na stopach, a także przeprowadza właściwe zabiegi, lub też w skrajnych przypadkach deleguje pacjenta do lekarza specjalisty. Tacy właśnie profesjonalni specjaliści, podejmujący się wszelkich wymienionych tutaj i innych czynności lekarskich znajdziecie Państwo w klinice Poradnia Stopy, które równia się z hasłem najlepsza podologia warszawa. Staramy się jak najlepiej odpowiadać na oczekiwania i potrzeby naszych klientów, którzy są naszymi drogimi pacjentami. Tworzymy nowoczesną, specjalistyczną klinikę podologiczną posiadającą wykwalifikowany oraz doświadczony zespół najlepszych lekarzy podologia warszawa. Sprzęt, którego używają nasi specjaliści jest najlepszych, renomowanych firm, które cieszą się najlepszymi opiniami w dziedzinie – podologia Warszawa. Następnym ważnym elementem naszej poradni podologicznej jest indywidualny dobór niezbędnych zabiegów czy innych form leczenia do każdego pacjenta, w zależności od sposobu nabycia schorzenia bądź kontuzji oraz rodzaju schorzenia stopy z którym się pacjent zmaga. W naszym kraju bardzo duży odsetek społeczeństwa, bo aż 80% społeczeństwa, zmaga się z problemami stóp różnorakiego rodzaju. Dane te są zatrważające i ze względu na ten właśnie fakt wiemy że jest potrzeba wśród społeczeństwa skorzystania z takiej pomocy jaką my oferujemy. Wychodzimy do Państwa naprzeciw z pomocą dla chorych stóp, taką jaka jest Państwu potrzebna. Duża część społeczeństwa nie zdaje sobie sprawy ze skutków braku leczenia stóp oraz braku kontrolowania ich bieżącego zdrowia. Największa ilość chorób stóp obarcza osoby, które zmagają się na co dzień z cukrzycą. To właśnie u diabetyków leczenie stóp staje się wyzwaniem. Przyczyną tego jest, iż syndrom  tzw. stopy cukrzycowej muszą mieć opiekę lekarską na poziomie najbardziej kompetentnym i fachowym z możliwych, szczególnie właśnie opiekę podologiczną. Następna grupa to sportowcy, przez wzgląd na fakt, iż ich intensywne treningi narażają swoje stopy na dużą potliwość lub deformację palców czy wrastające paznokcie. Dużym zagrożeniem kłopotów ze stopami objęte są też kobiety, chodzące w niezbyt wygodnym obuwiu na wysokich obcasach i przez to mogą nabywać trwałe deformacje palców lub wrastających paznokci czy halluksów. Dobrze w takim razie że istnieją specjaliści pomolodzy, a dzięki szerokim kompetencjom tej dziedziny oraz zakresowi serwisu w ramach profilaktyki oraz dostępności do profesjonalnego sprzętu i aparatury, a także środków farmakologicznych z najwyższej półki, podologia Warszawa ma możliwość całkowitego wyleczenia większości doskwierających chorób stóp.

Podologia Warszawa – dla kogo?

Z zabiegów podologicznych przede wszystkim powinni korzystać pacjenci ograniczeni ruchowo, dotknięci chorobami skóry, kości i stawów, chorobami przemiany materii (cukrzyca, reumatyzm), pacjenci z wadliwym ustawieniem stóp i deformacjami palców (haluksy, palce krogulcze), z dolegliwościami na stopach t.j.: odciskami, modzelami, brodawkami, a także wrastające, czy grzybicze paznokcie, pocące się stopy, rozpadliny na piętach (podologia Warszawa).

Podologia Warszawa – podsumowanie:

Specjalista Poradni Chorób Stopy od podologia Warszawa występuje jako doradca, udzielając wskazówek dotyczących pielęgnacji stóp i nóg oraz stosowania specjalistycznych preparatów kosmetycznych. Posiada wiedzę w zakresie stosowania podstawowych środków farmaceutycznych, protetycznego odciążania szczególnie zagrożonych miejsc za pomocą specjalistycznych opatrunków i ortez.

KLINIKA I CENTRUM PODOLOGII WARSZAWA

 – Zapraszamy do naszego centrum podologii Warszawa. Podologia jest dziedziną zajmującą się diagnozowaniem oraz zapobieganiem problemom w obrębie stóp, oraz stawu skokowo-goleniowego.

Klinika i Centrum podologii warszawa – dla kogo?

Klinika i Centrum podologii Warszawa jest gabinetem zapewniającym najwyższą jakość usług z zakresu zdrowia i profilaktyki schorzeń stóp. Wyposażony jest w nowoczesny sprzęt, umożliwiający wykonywanie zabiegów w komfortowych warunkach. Oferowane są w nim kompleksowe usługi z zakresu zabiegi pielęgnacyjne stóp zdrowych, jak również z zakresu zapobiegania i leczenia schorzeń stóp dzieci, kobiet w ciąży, osób niepełnosprawnych, osób starszych, diabetyków, sportowców. Celem centrum podologii Warszawa jest usunięcie dolegliwości, z jakimi zmagają się pacjenci i przywrócenie komfortu chodzenia. Rodzaj zabiegów dobierany jest indywidualnie do klienta. Zajmujemy się między innymi korekcją wrastających paznokci, usuwaniem odcisków, modzeli, leczymy pękające pięty oraz wykonujemy rekonstrukcję paznokci zmienionych chorobowo, uszkodzonych (klinika i centrum podologii Warszawa).

Klinika i Centrum podologii Warszawa – czym się zajmujemy:

Metod i technik zabiegów przeprowadzanych w centrum podologii Warszawa jest bardzo wiele. Wśród najpopularniejszych należy jednak wymienić zabiegi kosmetyczne pozwalające na korekcję paznokci wrastających lub stosowanie specjalnych rurek w postaci protektora do eliminacji tego problemu w mało zaawansowanym stadium. Ponadto wykorzystywane są również klamry, służące do usuwania wrastającego paznokcia powstałego z powodu deformacji płytki paznokcia. Centrum podologii w Warszawie oferuje także zabiegi rekonstrukcji płytki paznokcia, utwardzania płytek paznokci kruchych i łamliwych, zabiegi odbudowy paznokcia zainfekowanego przez grzybicę lub uszkodzonego w skutek urazu mechanicznego oraz zabiegi poprawiające ogólną kondycję paznokcia i eliminujące problem rozdwajania się płytki.

Centrum podologii Warszawa – oferta:

Z zabiegów podologicznych w CENTRUM PODOLOGII WARSZAWA przede wszystkim powinni korzystać pacjenci ograniczeni ruchowo, dotknięci chorobami cukrzycy i reumatyzmu, pacjenci z wadliwym ustawieniem stóp i deformacjami palców, z dolegliwościami na stopach takich jak odciskami, modzelami, brodawkami, a także wrastającymi czy grzybiczymi paznokciami, rozpadlinami na piętach.

Klinika i Centrum podologii Warszawa – Poradnia Chorób Stopy:

W wielu krajach klinika i centrum podologii Warszawa stanowi stały element oferty z pogranicza medycyny i kosmetyki. W Polsce ta dziedzina dopiero się rozwija. W naszym centrum podologii Warszawa korzystamy ze sprzętu i procedur opracowanych przede wszystkim na należącym do światowej czołówki rynku niemieckim.

 

Tagi: usuwanie brodawek warszawa , usuwanie kurzajek warszawa , usuwanie odcisków , usuwanie odcisków warszawa , wrastające paznokcie , wrastający paznokieć , wrastający paznokieć leczenie , wrastający paznokieć warszawa , odciski usuwanie , odciski palców , modzele usuwanie , klamry na paznokcie , klamry na wrastające paznokcie , rekonstrukcja paznokcia , podologia , podolog warszawa , podologia warszawa , klinika podologii warszawa , centrum podologii warszawa , dobry podolog warszawa , gabinet podologiczny warszawa , klamry na paznokcie , klamry na wrastające paznokcie , pedicure leczniczy , pedicure leczniczy warszawa .

 PODOLOGIA CENNIK:

  KONSULTACJA PODOLOGICZNA:  50,-( bezpłatnie przy wykonywaniu zabiegu
podologicznego)

  PEDICURE KLASYCZNY (fresh)  – usunięcie zrogowaceń, obcięcie i oszlifowanie płytki paznokciowej, peeling, zastosowanie preparatu pielęgnacyjnego: 80,-

– z malowaniem klasycznym:   100,-

– z malowaniem hybrydowym:   130,-

  PEDICURE LECZNICZY (usunięcie fizjologicznych zrogowaceń,
  obcięcie i oszlifowanie paznokci, oczyszczenie wałów paznokciowych,        od 120,-
  oraz dodatkowo inne zabiegi w zależności od indywidualnych
  potrzeb pacjenta):

– z malowaniem klasycznym:  od 140,-

– z malowaniem hybrydowym:  od 170,-

  PEDICURE LECZNICZY STOPY CUKRZYCOWEJ:  120,-

  ZDJĘCIE HYBRYDY: 20,-

 

  WRASTAJĄCE PAZNOKCIE:

  ZAKŁADANIE TAMPONAD:  15,-

  KLAMRA PLASIKOWA (BSQUICK):  80,-

  KLAMRA DRUTOWA (FRAZER):  120,-

  KONTROLA KLAMRY I USUNIĘCIE (KLAMRY NA PAZNOKCIE , KLAMRY NA WRASTAJĄCE PAZNOKCIE):  60,-

  PODCIĘCIE PAZNOKCIA:  40,-

  OBCIĘCIE I OSZLIFOWANIE PAZNOKCI:  60,-

  OCZYSZCZENIE WAŁÓW PAZNOKCIOWYCH:   40,-

  PAZNOKIEĆ GRZYBICZY:  50,-

  PAZNOKIEĆ DYSTROFICZNY  (zniekształcony- opracowanie i oczyszczenie
   w celu nadania prawidłowego kształtu 1 szt. ):  50,-

  USUWANIE ODCISKÓW:  50,-

  USUWANIE MODZELI:  50,-

  USUWANIE NAGNIOTKÓW:  50,-

  USUWANIE BRODAWEK, KURZAJEK:  50,-

  USUWANIE HIPERKERATOZ:  60,-

  LECZENIE PĘKAJĄCYCH PIĘT:  70,-

  REKONSTRUKCJA PŁYTKI PAZNOKCIOWEJ:  80,-

  ZAKŁADANIE OPATRUNKÓW AKTYWNYCH:  20,-

  ZAKŁADANIE ODCIĄŻEŃ:  25,-

 

 PREPARATY DO SPRZEDAŻY:

  LIPIDRO KREM, MAŚĆ NA SPĘKANE STOPY, BALSAM CHŁODZĄCY 75 ML:  50,-

  FLUID DO PAZNOKCI:  40,-

  SZTYFT DO PAZNOKCI:  40,-

  MINI PRODUKTY GEHWOL 20 ML:  20,-

 

 • MY W MEDIACH

  Specjaliści z Poradni Chorób Stopy są bardzo często zapraszanymi gośćmi w roli ekspertów, przez telewizję, prasę oraz rozgłośnie radiowe.
  Czytaj więcej
 • DLACZEGO MY?

  Wieloletnie doświadczenie w leczeniu zachowawczym i operacyjnym chorób i urazów stopy oraz stawu skokowego.
  Czytaj więcej
 • KONTAKT

  Specjalistyczne leczenie chorób i urazów stawu skokowego oraz stopy. Rejestracja i Konsultacje:
  tel. (22) 127-07-07.
  Rejestracja
ortopeda warszawa kraków gdańsk katowice
forum4
Halluks diagnoza