Wiele osób odczuwa dolegliwości bólowe w obrębie kończyn dolnych, których przyczyny mogą być bardzo zróżnicowane. Niezależnie od tego, czy problemy towarzyszą czynnością codziennym czy uprawianiu dyscyplin sportowych, wkładki ortopedyczne są skutecznym uzupełnieniem procesu leczenia. Poprzez przywrócenie prawidłowej osi kończyny wkładki ortopedyczne mogą likwidować bóle nie tylko stóp ale równie kolan, bioder i kręgosłupa. W Poradni Chorób Stopy wykonywane są indywidualne wkładki ortopedyczne w oparciu o rewelacyjny system nowozelandzki – Formthotics. Wkładki są wykonywane przez doświadczonego magistra fizjoterapeutę posiadającego szeroką wiedzę o chorobach i deformacjach stóp. Wykonanie wkładek jest poprzedzone dokładnym badaniem manualnym oraz badaniem na podoskopie. Niewątpliwie dużym atutem naszego gabinetu doboru wkładek ortopedycznych, jest przeprowadzanie komputerowego badania nacisków stopy na podłoże za pomocą platformy pedobarograficznej. Dysponujemy profesjonalną platformą pedobarograficzną belgijskiej firmy RS Scan, należy ona do światowej czołówki producentów tego typu urządzeń.

Nasze Motto:

Ludzka stopa jest machiną o mistrzowskiej konstrukcji oraz dziełem sztuki.

Leonardo da Vinci

Aktualności - Ortopedia:

  • 02 SIE 17
  • 0
  Rozpoczynamy współpracę z chirurgiem ręki

  Rozpoczynamy współpracę z chirurgiem ręki

  Uprzejmie informujemy, że wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Pacjentów wymagających specjalistycznego leczenia rozpoczynamy współpracę ze specjalistą, ortopedą w zakresie chirurgii ręki dr Olafem Szubą, który konsultuje Pacjentów w jednej z naszych lokalizacji przy Ulicy Bartniczej 4a Warszawa Targówek. Więcej na temat dr Olafa Szuby pod linkiem: http://poradniastopy.pl/personel-poradnia/#gallery-details-11795 Aby umówić się na wizytę prosimy o kontakt

  • 08 LIP 17
  • 0
  Artykuł podolog Ewy Kopaczewskiej w prasie branżowej

  Artykuł podolog Ewy Kopaczewskiej w prasie branżowej

  Zachęcamy do lektury artykułu autorstwa podolog Ewy Kopaczewskiej, który ukazał się w magazynie LNE.  

  • 04 LIP 17
  • 0
  Dr Artur Pisarski na szkoleniu w Monachium

  Dr Artur Pisarski na szkoleniu w Monachium

  W dniach 30.06-01.07 dr Artur Pisarski uczestniczył w szkoleniu z zakresu rekonstrukcyjnych technik operacyjnych stawu skokowego i stopy w ramach International Foot&Ankle Mega Course Arthroscopy, Fore-, Mid- and Hindfoot Surgery ArthroLab? w Monachium. Doktor mógł poszerzyć swoją wiedzę i doświadczenie z zakresu chirurgii stopy i stawu skokowego.

  • 29 CZE 17
  • 0
  Problem techniczny z centralą, podajemy kontakty bezposrednie

  Problem techniczny z centralą, podajemy kontakty bezposrednie

  Szanowni Państwo, Informujemy, że wystąpił problem techniczny z naszą centralą telefoniczną. W związku z tym podajemy bezpośrednie kontakty do rejestracji Pacjentów: – konsultacje 660-288-244, – rehabilitacja 666-883-193, – podologia, wkładki 660-506-102. Przepraszamy za utrudnienia.

Zdiagnozuj swoją chorobę:Halluks diagnoza

Tu nas znajdziesz:

Zaproponuj nas znajomym:

ul. Kondratowicza 45 lokal 3, Warszawa