ortopeda haluksyhaluksy ortopeda warszawa

Podologia – gabinet podologiczny Warszawa:

Podologia jest dziedziną kosmetologii ściśle powiązaną z medycyną. Zajmuje się leczeniem i profilaktyką schorzeń powstających w obrębie skóry stóp i płytki paznokciowej. Z profesjonalnych zabiegów u podologa mogą korzystać zarówno dorośli, jak i dzieci. Nieprawidłowe obuwie, deformacje stóp, ich przeciążenia, obciążenia genetyczne oraz zmiany skórne, powodują dyskomfort i nierzadko przerastają możliwości domowej pielęgnacji. Najczęstszymi schorzeniami z którymi zgłaszają się pacjenci są: nagniotki, modzele, paznokcie wrastające, zrogowacenia pięt.
Dzięki specjalistycznej wiedzy i możliwości korzystania z profesjonalnych urządzeń podologicznych, przeprowadzamy zabiegi w zakresie skóry stóp i paznokci nie tylko przywracając atrakcyjny wygląd stóp naszych Pacjentów i przynosząc znaczną ulgę w dolegliwościach bólowych ale i nierzadko umożliwiając im prawidłowy chód oraz normalne funkcjonowanie w życiu codziennym. Poradnia Chorób Stopy i nasz gabinet podologiczny Warszawa czekają na Państwa wizytę.

 

.

Nasze Motto:

Profesjonalne leczenie i profilaktyka schorzeń skóry stóp i paznokci.

Ewa Kopaczewska - Podolog

Aktualności - Podologia:

  • 13 CZE 17
  • 0
  Nasze fizjoterapeutki uczestniczyły w szkoleniu fibrolizy mięśniowo – powięziowej

  Nasze fizjoterapeutki uczestniczyły w szkoleniu fibrolizy mięśniowo – powięziowej

  W dniach 10 – 11 czerwca nasze fizjoterapeutki Katarzyna Bażant i Anna Skulimowska uczestniczyły w szkoleniu fibrolizy mięśniowo – powięziowej. Nowe techniki rozluźniania tkanek wykonuje się za pomocą specjalnych narzędzi podobnych do haczyków. Wyglądają groźnie ale wbrew pozorom terapia nie jest bolesna, skutecznie uwalnia zrosty mięśniowo – powięziowe rozluźniając nasze mięśnie.

  • 12 CZE 17
  • 1
  Konsultacje fizjoterapeuty i podologa podczas pikniku w Parku Bródnowskim

  Konsultacje fizjoterapeuty i podologa podczas pikniku w Parku Bródnowskim

  Ogromnym zainteresowaniem cieszyło się nasze stoisko podczas pikniku w Parku Bródnowskim, który odbył się 11 czerwca. Oferowaliśmy bezpłatne konsultacje z podologiem i fozjoterapeutą, z których skorzystało wiele osób. Dziękujemy i do zobaczenia.

  • 12 CZE 17
  • 0
  Podolog Ewa Kopaczewska odbyła szkolenie z mikroigłowej odbudowy łożyska

  Podolog Ewa Kopaczewska odbyła szkolenie z mikroigłowej odbudowy łożyska

  Podolog z naszej Poradni Ewa Kopaczewska wzięła udział w szkoleniu z Terapii mikroigłowej w odbudowie łożyska. Szkolenie było organizowane przez Akademię Podologii w Katowicach. Program szkolenia obejmował: diagnostykę zmian w obrębie łożyska i macierzy paznokcia, masaż stymulujący łożysko i macierz autorską techniką Kariny Szoty, terapię mikroigłową łożyska oraz terapię kolagenową wspomagającą odbudowę łożyska.

  • 30 MAJ 17
  • 0
  Szkolenie dla fizjoterapeutów organizowanie przez Poradnię Chorób Stopy

  Szkolenie dla fizjoterapeutów organizowanie przez Poradnię Chorób Stopy

  27 maja w Warszawie odbyło się mini sympozjum dla fizjoterapeutów organizowane przez naszą Poradnię. Szkolenie spotkało się z ogromnym zainteresowaniem. Swoje wystąpienia mieli Doktorzy K. Bryłka i P. Kołodziejski oraz Fizjoterapeutki K. Bażant, A. Skulimowska oraz K. Nowicka. Uczestnikom dziękujemy za wspólnie spędzone naukowe sobotnie przedpołudnie.

Zdiagnozuj swoją chorobę:

Halluks diagnoza

Tu nas znajdziesz:

Zaproponuj nas znajomym:

ul. Kondratowicza 45 lokal 3, Warszawa