ortopeda haluksyhaluksy ortopeda warszawa

Podologia – gabinet podologiczny Warszawa:

Podologia jest dziedziną kosmetologii ściśle powiązaną z medycyną. Zajmuje się leczeniem i profilaktyką schorzeń powstających w obrębie skóry stóp i płytki paznokciowej. Z profesjonalnych zabiegów u podologa mogą korzystać zarówno dorośli, jak i dzieci. Nieprawidłowe obuwie, deformacje stóp, ich przeciążenia, obciążenia genetyczne oraz zmiany skórne, powodują dyskomfort i nierzadko przerastają możliwości domowej pielęgnacji. Najczęstszymi schorzeniami z którymi zgłaszają się pacjenci są: nagniotki, modzele, paznokcie wrastające, zrogowacenia pięt.
Dzięki specjalistycznej wiedzy i możliwości korzystania z profesjonalnych urządzeń podologicznych, przeprowadzamy zabiegi w zakresie skóry stóp i paznokci nie tylko przywracając atrakcyjny wygląd stóp naszych Pacjentów i przynosząc znaczną ulgę w dolegliwościach bólowych ale i nierzadko umożliwiając im prawidłowy chód oraz normalne funkcjonowanie w życiu codziennym. Poradnia Chorób Stopy i nasz gabinet podologiczny Warszawa czekają na Państwa wizytę.

 

.

Nasze Motto:

Profesjonalne leczenie i profilaktyka schorzeń skóry stóp i paznokci.

Ewa Kopaczewska - Podolog

Aktualności - Podologia:

  • 10 PAŹ 16
  • 0
  Weekendowy 20-sto godzinny kurs podologiczny z mgr Elżbietą Szczepańską

  Weekendowy 20-sto godzinny kurs podologiczny z mgr Elżbietą Szczepańską

  Serdecznie zapraszamy na szkolenie weekendowe 20-sto godzinne: praca dłutem i skalpelem oraz korekta wrastających paznokci metodą rosa frasera i onyclip. Kurs kierowany jest do osób, które posiadają wiedzę i umiejętności przeprowadzenia podstawowego zabiegu podologicznego . Celem szkolenia jest prawidłowe różnicowanie zmian nadmiernego rogowacenia w obrębie stopy oraz prawidłowe ich usuwanie i zaopatrzenie. Deformacja płytki paznokciowej

  • 09 PAŹ 16
  • 0
  Konferencja Knee&Ankle Current Concept, Kraków w dniach 7-8 października 2016 roku

  Konferencja Knee&Ankle Current Concept, Kraków w dniach 7-8 października 2016 roku

  Nasze fizjoterapeutki Katarzyna Bażant i Anna Skulimowska oraz dr Artur Pisarski uczestniczyli w konferencji Knee&Ankle Current Concept, która odbyła się w Krakowie w dniach 7-8 października 2016 roku. Podczas sympozjum omawiane były zagadnienia najnowszych trendów leczenia operacyjnego oraz fizjoterapii w uszkodzeniach stawu kolanowego i skokowego. Tematem przewodnim były uszkodzenia chrząstki stawowej.

Zdiagnozuj swoją chorobę:

Halluks diagnoza

Tu nas znajdziesz:

Zaproponuj nas znajomym:

Share on FacebookGoogle+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInDigg thisshare on TumblrShare on RedditBuffer this pageShare on StumbleUponFlattr the authorEmail to someone

ul. Kondratowicza 45 lokal 3, Warszawa