ortopeda haluksyhaluksy ortopeda warszawa

Podologia – gabinet podologiczny Warszawa:

Podologia jest dziedziną kosmetologii ściśle powiązaną z medycyną. Zajmuje się leczeniem i profilaktyką schorzeń powstających w obrębie skóry stóp i płytki paznokciowej. Z profesjonalnych zabiegów u podologa mogą korzystać zarówno dorośli, jak i dzieci. Nieprawidłowe obuwie, deformacje stóp, ich przeciążenia, obciążenia genetyczne oraz zmiany skórne, powodują dyskomfort i nierzadko przerastają możliwości domowej pielęgnacji. Najczęstszymi schorzeniami z którymi zgłaszają się pacjenci są: nagniotki, modzele, paznokcie wrastające, zrogowacenia pięt.
Dzięki specjalistycznej wiedzy i możliwości korzystania z profesjonalnych urządzeń podologicznych, przeprowadzamy zabiegi w zakresie skóry stóp i paznokci nie tylko przywracając atrakcyjny wygląd stóp naszych Pacjentów i przynosząc znaczną ulgę w dolegliwościach bólowych ale i nierzadko umożliwiając im prawidłowy chód oraz normalne funkcjonowanie w życiu codziennym. Poradnia Chorób Stopy i nasz gabinet podologiczny Warszawa czekają na Państwa wizytę.

 

.

Nasze Motto:

Profesjonalne leczenie i profilaktyka schorzeń skóry stóp i paznokci.

Ewa Kopaczewska - Podolog

Aktualności - Podologia:

  • 16 STY 17
  • 0
  Fizjoterapeutki z naszej Poradni na szkoleniu Anatomy Trains

  Fizjoterapeutki z naszej Poradni na szkoleniu Anatomy Trains

  Ostatnie cztery dni fizjoterapeutki z naszej Poradni mgr Ludwika Kosior i mgr Ewelina Sztękiel spędziły na szkoleniu Anatomy Trains Structure and Function, które odbywało się w Warszawie.

  • 12 STY 17
  • 1
  Zapraszamy na kolejną edycję kursu dla fizjoterapeutów w dniach 4-5 marca 2017

  Zapraszamy na kolejną edycję kursu dla fizjoterapeutów w dniach 4-5 marca 2017

  Cel kursu:  Nabycie przez kursantów praktycznych umiejętności w zakresie właściwej diagnostyki, planowania i przeprowadzenia fizjoterapii w leczeniu zachowawczym i pooperacyjnym uszkodzeń oraz chorób stawu skokowego i stopy. Większą część kursu wypełnią zajęcia praktyczne, podczas których uczestnicy poznają techniki z zakresu terapii manualnej stawów i tkanek miękkich. Kurs dla:  – fizjoterapeutów, – studentów fizjoterapii (minimum ostatni

  • 19 GRU 16
  • 0
  Pracownicy Poradni Chorób Stopy na szkoleniu z plastyki wałów okołopoznokciowych

  Pracownicy Poradni Chorób Stopy na szkoleniu z plastyki wałów okołopoznokciowych

  17.12.2016 pracownicy Poradni Chorób Stopy dr Adrian Brychcy i podolodzy Ewa Kopaczewska i Kinga Głowacka uczestniczyli w szkoleniu dotyczącym plastyki wałów okołopaznokciowych i opieki nad pacjentem po zabiegu. Szkolenie odbyło się we Wrocławiu w Gabinecie Zdrowej Stopy pod okiem specjalistów dr Urszuli Stanek-Szewczyk i podolog Dominiki Bilik. Tym samym Poradnia poszerza zakres usług podologicznych na

  • 15 GRU 16
  • 0
  W piątek 16.12.2016. Poradnia Chorób Stopy czynna do godz. 17:00

  W piątek 16.12.2016. Poradnia Chorób Stopy czynna do godz. 17:00

  Szanowni Państwo, w związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia i spotkaniem świątecznym naszych pracowników uprzejmie informujemy, że w piątek 16.12.2016. nasze placówki będą czynne do godz. 17:00. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

Zdiagnozuj swoją chorobę:

Halluks diagnoza

Tu nas znajdziesz:

Zaproponuj nas znajomym:

ul. Kondratowicza 45 lokal 3, Warszawa