This topic contains 23 replies, has 2 voices, and was last updated by  Joanna 5 months, 1 week ago.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 24 total)
 • Author
  Posts
 • #10398 Reply

  Irka

  Jestem rok po operacji haluksa w prawej stopie. Operację przeprowadził dr Kołodziejski i dr Bryłka. Przez 6 tygodni chodziłam w tym specjalnym bucie a następnie rozpoczęłam rehabilitację. Wszystko bardzo ładnie się zagoiło i noga jest sprawna tak samo jak była sprawna zanim pojawił się haluks. Na styczeń mam wyznaczony termin na operację drugiej stopy. Teraz żałuję, że nie dałam zoperować dwóch stóp jednocześnie.

  #10431 Reply

  Magda

  Czy możesz coś więcej powiedzieć na temat operacji i tych pierwszych dni po niej? Jak długo byłaś w szpitalu? Czy bardzo bolało, dostałaś jakieś leki przeciwbólowe? Czy dałaś radę sama pójść np. do łazienki po operacji? Bardzo proszę o odpowiedź.

  #10432 Reply

  Małgosia

  Też chętnie przeczytam odpowiedzi na pytania Magdy. Sama się zastanawiam nad operacja.

  #10435 Reply

  Irka

  Operację miałam w piątek a w sobotę byłam już wypisana do domu. Przez pierwsze dni noga trochę bolała ale dało się wytrzymać. Razem z wypisem dostałam receptę na leki między innymi zastrzyki przeciwzakrzepowe, antybiotyk i tabletki przeciwbólowe. Antybiotyk trzeba przyjmować przez tydzień a leki przeciwbólowe przyjmowałam przez pierwsze 4 dni później już nie było potrzeby. Nie miałam problemu z poruszaniem się po domu. W szpitalu dostałam specjalne buty i w nich właśnie chodziłam. Do najwygodniejszych one nie należą ale można powoli w nich chodzić. Pierwszą wizytę miałam 6 dni po operacji, później po 2 tygodniach i po 3 tygodniach miałam zdjęte szwy. Rehabilitację zaczęłam po 6 tygodniach. Z mojej perspektywy mogę jedynie Wam polecić to miejsce. Opieka była bardzo profesjonalna dlatego też operację drugiej stopy robię w tym samym miejscu. Ja jestem bardzo zadowolona.

  #10446 Reply

  Jolanta

  Dziękuję doktorowi Kołodziejskiemu i doktorowi Bryłce za nowe stopym Dzięki operacji którą u mnie zrobili mogę ponownie zakładać buty na obcasie.

  #10453 Reply

  Iwona A.

  Jestem ponad rok po operacji palucha koślawego w tej klinice. Dzięki Doktorowi Bryłce i doktorowi Kołodziejskiemu mogę bez wstydu zakładać buty na obcasie oraz z odkrytymi palcami. Wszystkim, którzy zastanawiają się nad operacją szczerze polecam tą klinikę.

  #10509 Reply

  Karolina

  Ja po roku od operacji właśnie zdecydowałam się na operację drugiej stopy. Teraz się sama sobie dziwię dlaczego nie chciałam od razu operować dwóch stóp. Jakby ktoś z was się zastanawiał czy operować dwie stopy czy jedną topolecam zrobić to w tym samym czasie.

  #10511 Reply

  Basia

  Zastanawiam się nad operacją. Czy po takiej operacji będę samodzielna? Czy będę potrzebowała pomocy innej osoby? Czy w tych butach można normalnie chodzić? Bardzo proszę o odpowiedź.

  #10535 Reply

  Ala

  Jestem rok po operacji. Basiu od razu po operacji byłam zdana tylko na siebie. Buty są tak dostosowane że można w jich normalnie chodzić. Rok temu zoperowałam prawą nogę, w styczniu będę operować lewą. Ale z tego co wiem duzo osób operuje dwie stopy jednocześnie. Pozdrawiam serdecznie.

  #10560 Reply

  Miśka

  Od kilku lat mam problem z haluksami. Wiem że muszę poddać się operacji. Czy możecie mi napisać jaki jest koszt takiej operacji?

  #10564 Reply

  Ewelina

  Ja za operacje mojej stopy zapłaciłam 5500 zł. Ale pewnie dużo zależy od tego jak dużą masz deformację. Jak zdecydujesz się na operację w tej poradni to możesz być pewna że maja tu świetną opiekę. Ja jestem bardzo zadowolona. Moja stopa wyglada teraz pięknie:)

  #10619 Reply

  Edyta

  Też jestem już rok po operacji. Operował mnie doktor Kołodziejski i doktor Bryłka. Jestem mega zadowolona. Po operacji trochę musiałam poświęcić czasu na rehabilitację ale wiem że było warto. Gorąco polecam!!

  #10669 Reply

  Edyta

  Dziękuję doktorowi Bryłce za przywrócenie moim stópkom normalnego wyglądu. Mój haluks był tak wielki że miałam problem aby kupić buty. Po operacji problem zniknął i mogę sobie kupować wąskie buty w których stopy wyglądają tak jak powinny.

  #10675 Reply

  Iwonka

  Właśnie mija rok od operacji więc postanowiłam się wypowiedzieć na temat efektów całego leczenia. Najgorsze były pierwsze 2 miesiące bo trzeba było chodzić w tym specjalnym bucie. Później tylko rehabilitacja i powrót do normalności. Oczywiście stopa przez pewien czas jeszcze puchła ale i to ustąpiła. Po roku mogę śmiało powiedzieć że operacja była bardzo dobrym rozwiązaniem na moje problemy. Czas leczenia szybko minął a stópki teraz są proste i piękne.

  #10761 Reply

  Elżbieta

  Witam. Pisze Pani, że cena operacji zależy od deformacji – jest to zrozumiałe, ale bardzo proszę o informację: czy Pani miała płaskostopie, względnie inne dodatkowe problemy, czy cena taka jest za proste halluksy. Drugie pytanie: czy stosują jakiś rabat przy jednoczesnym zabiegu na dwóch stopach? No, i jeszcze jedno: jaka jest cena wizyty – tej pierwszej, przed operacją i potem kolejnych. Czy jakieś wyciąganie śrub, drucików lup tp. to dodatkowy koszt? jaki? Dzwoniłam tam i próbowałam podpytać, ale odpowiedziano mi, ze ustala się to na wizycie; też to rozumiem, ale mam operować dwie nogi i gdybym miała przeżyć szok, to bardzo bym nie chciała przy lekarzu:( Mój adres mejlowy: elzbietasmilowska@wp.pl Serdecznie pozdrawiam. Elżbieta

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 24 total)
Reply To: Rok po operacji
Your information:

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">