HOME Forum DZIAŁ 3: REHABILITACJA STOPY I STAWU SKOKOWEGO Rehabilitacja po operacji

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma $s, i został ostatnio zaktualizowany przez  Dominika 4 miesiące, 2 tygodnie temu.

Przeglądają 6 wpisy - 1 przez 6 (z 6 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • #10417 Odpowiedź

  Tośka

  Chodziłam na rehabilitację po operacji haluksa do p. Kasi. Przemiła atmosfera, wspaniała rehabilitantka. Musiałam nauczyć się chodzić od nowa. Pani Kasia szybko sprawiła, że moja stopa zaczęła funkcjonować jak nowa. Bardzo miło wspominam ten czas chodzenia na rehabilitację.

  #10445 Odpowiedź

  Ania

  Ja chodziłam na rehabilitację po operacji palucha sztywnego na ul. Migdałową do Pani Ani. Jestem bardzo zadowolona z tych spotkań. Pani Ania podczas rehabilitacji, która nie zawsze jest bezbolesna, dbała o cudowną atmosferę. Przy takim nastawieniu nawet mobilizacja blizny wydaje się być przyjemna.

  #10524 Odpowiedź

  Patrycja

  Na czym polega rehabilitacja po operacji haluxa? Czy zawsze jest konieczna? Jak dlugo trwa?

  #10565 Odpowiedź

  Gosia

  Ja na moją rehabilitację po operacji haluksa chodziłam niecały miesiąc. Dzięki Pani Ani Skulimowskiej moja operowana stópka działa jak nowa:) Oczywiście potrzeba dużo pracy aby uzyskać taki efekt ale warto.

  #11330 Odpowiedź

  Martyna

  Na rehabilitacji u specjalisty się nie kończy. Trzeba pamiętać jeszcze o ćwiczeniach w domu. Sprzęt potrzebny możecie znaleźć na Stanleymed.

  #11729 Odpowiedź

  Dominika

  Oprócz rehabilitacji i ćwiczeń w domu, ja zainwestowałam jeszcze w wygodne obuwie. Trochę się go naszukałam ale w końcu zdecydowałam się na buciki od Arcopedico. Bardzo wygodne!

Przeglądają 6 wpisy - 1 przez 6 (z 6 w sumie)
Odpowiedz do: Rehabilitacja po operacji
Twoje informacje

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">