• Opublikowany przez Natalia Uścinowicz w 25 kwietnia 2016, 16:39

  Dzień dobry

  Chciałabym przedstawić Państwu informację dotyczące dostępnych nowych materiałów i pianek ortopedycznych do produkcji wkładek ortopedycznych.
  Jeżeli byliby Państwo zainteresowani, szerszymi informacjami dotyczącymi przedstawionych na stronie http://www.wbucie.pl materiałów, proszę o kontakt.

  Współpracujemy również z ośrodkami medycznymi wykonując indywidualne wkładki ortopedyczne na podstawie przeprowadzonego badania i pobranej miary pacjenta. Wykonywane wkładki są w 100% indywidualne, każdy materiał, część usztywnienia i odciążenia dobierana jest na podstawie danej stopy pacjenta, a elementy, materiały dobierane są z uwzględnieniem dostępnych różnorodnych materiałów ? nie ma gotowych szablonów dla wkładek indywidualnych.

  Pragnę nadmienić, iż omawiane materiały cieszyły się dużym zainteresowaniem podczas zeszłorocznych targów rehabilitacyjnych w Łodzi i konferencji Ortho-Shoes 2015. Pozostaje do Państwa dyspozycji.

  Z wyrazami szacunku

  Natalia Uścinowicz

  Tel. 739 012 266

  kontakt@wbucie.pl

  http://www.wbucie.pl

  Odpowiedz →

Napisz komentarz

Cancel reply
 • MY W MEDIACH

  Specjaliści z Poradni Chorób Stopy są bardzo często zapraszanymi gośćmi w roli ekspertów, przez telewizję, prasę oraz rozgłośnie radiowe.
  Czytaj więcej
 • DLACZEGO MY?

  Posiadamy wieloletnie doświadczenie w leczeniu zachowawczym i operacyjnym chorób i urazów stopy oraz stawu skokowego.
  Czytaj więcej
 • LECZENIE HALUKSÓW

  Stosujemy nowoczesne metody operacyjne, bez konieczności unieruchomienia w gipsie, używamy najlepszych tytanowych implantów.
  Czytaj więcej