centrum szkoleniowe ( ortopeda warszawa ) - ortopedia

Nasze doświadczenie w leczeniu urazów, praca na oddziale ortopedycznym oraz liczne kursy i staże zagraniczne utwierdziły nas w przekonaniu, że chirurgia stopy i stawu skokowego jest wysokospecjalistyczną dziedziną ortopedii. 

halluks 1

           Wieloletnie doświadczenie lekarzy Poradni Chorób Stopy zostało docenione przez Biotech-EOS – znaną francuską firmę specjalizująca się w produkcji implantów używanych podczas operacji stopy i stawu skokowego.

 

halluks 1001Centrum szkoleniowe:

Poradnia Chorób Stopy jako ośrodek specjalizujący się w chirurgii stopy i stawu skokowego została wybrana na centrum szkoleniowe dla lekarzy – specjalistów ortopedii z Polski oraz z krajów Europy Środkowo-Wschodniej. W ramach Centrum Szkoleniowego lekarze Poradni Chorób Stopy przeprowadzają pokazowe operacje, prowadzą wykłady i prelekcje z zakresu chorób i urazów stopy i stawu skokowego.

Uczestniczą również w programach naukowych oraz mają możliwość wymiany doświadczeń z lekarzami z ośrodków w Europie Zachodniej a także mają dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych dotyczących implantów stosowanych w tej dziedzinie ortopedii.

ortopeda warszawa 1001111

Poradnia Chorób Stopy, polski ośrodek specjalizujący się w chirurgii stopy i stawu skokowego, została wybrana na centrum szkoleniowe dla lekarzy i ośrodek referencyjny amerykańskiej firmy Integra LifeScience, światowego lidera w produkcji specjalistycznych implantów używanych w trakcie operacji stopy i stawu skokowego.

 • My w Mediach

  Specjaliści z Poradni Chorób Stopy są bardzo często zapraszanymi gośćmi w roli ekspertów, przez telewizję, prasę oraz rozgłośnie radiowe.
  Czytaj więcej
 • Dlaczego My?

  Posiadamy wieloletnie doświadczenie w leczeniu zachowawczym i operacyjnym chorób i urazów stopy oraz stawu skokowego.
  Czytaj więcej
 • Kontakt

  Specjalistyczne leczenie chorób i urazów stawu skokowego oraz stopy. Rejestracja i Konsultacje:
  Tel. (22)127-07-07.
  Rejestracja
ortopeda warszawa kraków gdańsk katowice
forum4
Halluks diagnoza